Про нас

Ми – команда однодумців київської Громади. «Самопоміч Київ» складається з Фракції депутататів у міській раді, Громадських і Партійних організацій,  Координаційного офісу, Молодіжки і налічує близько 600 осіб.

Наша діяльність почалася в 2014 році – тоді ми були представлені у міськраді п’ятьма депутатами. Після виборів 2015-го й до сьогодні – у нас 22 представники депутатського корпусу. Депутати обрані Громадою за допомогою механізму «відкритих списків», а Програма та її реалізація відзначається спадковістю завдань. Зараз Фракція «Об’єднання «Самопоміч»-Київ компетентна у всьому спектрі міських питань (як галузево, так і територіально).  

Наші пріоритети – щоденне поліпшення якості життя в столиці, виконання Програмних завдань, розвиток місцевого самоврядування, актуалізація Стратегії Києва і формування активної спільноти городян.

Ми – українські політики і активісти, що цінують свою репутацію. Сповідуємо загальнолюдські цінності – гідності й справедливості, а у діяльності керуємося верховенством права, здоровим глуздом і правилом «візьми й зроби!».

sp-kyiv