Батьки учнів 142 ліцею Києва висунули міській владі ряд вимог

Сьогодні батьки та вчителі 142-го ліцею Києва на брифінгу у Верховній Раді звернулися до міської влади з вимогами припинити перешкоджання учбового процесу та забезпечити незалежну експертизу будівлі, яку начебто визнали аварійною.

Як відомо, посеред навчального року був виданий наказ про тимчасове переведення ліцею №142 до інших навчальних закладів та дистанційне навчання учнів. Підставою для цього стала експертиза про начебто аварійний стан будівлі. Батьки учнів вважають, що зрив освітнього процесу та переведення учнів до інших навчальних закладів мають на меті руйнування будівлі ліцею з подальшим продажем земельної ділянки, на якій знаходиться ця будівля.

Після публічної реакції учнів та їхніх батьків Солом’янська держадміністрація відновила навчання в ліцеї. Проте батьки та вчителі побоюються подальших спроб захоплення ділянки, на який знаходиться учбовий заклад. За їх словами, документація на землю, яка підтверджувала статус земельної ділянки, відсутня, а у витягу з бази даних міського земельного кадастру щодо цієї земельної ділянки зазначається «договір авансу на викуп ділянки».

Вимоги батьків учнів ліцею:

  • Припинити перешкоджати навчанню дітей
  • Забезпечити незалежну експертизу будівлі
  • Визначити статус земельної ділянки та закріпити право користування земельною ділянкою за ліцеєм №142 м. Київ
  • Виділити гроші на ремонт будівлі ліцею

«Об’єднання «Самопоміч» – Київ підтримує батьків та вчителів 142 ліцею та тримає цю ситуацію під контролем. Зокрема, нами був ініційований розгляд питання щодо безперешкодного продовження навчального процесу в ліцеї на комісії Київради з питань освіти. За результатами розгляду комісія направила ряд звернень до КМДА.

Детальніше про ряд заходів, що будуть нами вжиті найближчим часом для недопущення зриву учбового процесу в ліцеї 142, ми повідомимо окремо.

t_logo

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

11 жовтня

Столиця без хаотичних забудов: «Самопоміч»...

1402 0 35
21 березня

100 днів «Об’єднання «Самопоміч» в Київраді...

2771 0
27 жовтня

Столичною землею користуватимуться за новим...

767 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!