Чи є у Києва шанс стати європейською культурною столицею?

15 березня під час засідання постійної комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики презентували остаточний варіант Стратегії розвитку столиці до 2025 року з правками в частині «Культура» та «Історико-культурна спадщина», над якими працювала депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Людмила Березницька.

Зокрема, у проекті «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року №824/7060 «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року» пані Березницька ініціювала створення органу з охорони та збереження культурної спадщини Києва, а також організацію нових культурних мистецьких просторів у столиці. У проекті йдеться і про реагування органів державної влади на незаконне використання, реставрацію чи ремонт об’єктів культурної спадщини. Окрім того, у рамках Стратегії, пані Березницька пропонує створити новий Музей сучасного мистецтва.

Депутат переконана, що тепер у Стратегії розвитку окреслені найбільш перспективні напрямки перевтілення Києва в європейську культурну столицю, де робитимуться акценти на підтримку і розвиток актуальних форм мистецтва та культури.

«У Стратегії також чітко окреслені напрямки культурної соціалізації місцевого середовища. Мова йде про розширення функцій бібліотек, перетворюючи їх на публічні культурно-освітні і комунікативні центри, які розвивають систему грантової підтримки актуальних культурних проектів…», – зазначає Людмила Березницька.

Читайте також:

11 березня

У Шевченківському районі реконструюють 8 парків і...

1106 0 48
30 березня

Комісія Київради з питань власності...

266 0 1
12 грудня

Перспективи розвитку та шляхи удосконалення...

1063 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.