Київрада не підтримала ініціативу щодо запроваждення години запитань до міського голови

Під час пленарного засідання 21 вересня депутати Київради не підтримали проект рішення, покликаний започаткувати нову прогресивну традицію – годину запитань до міського голови.

За документ авторства депутата столичної «Самопомочі» Олега Макарова, що мав на меті налагодити ефективний діалог депутатів КМР з очільником Києва в інтересах громади, проголосували всього 53 депутата, що не дозволило прийняти рішення.

Йшлося про запровадження щоквартальної години запитань під час пленарних засідань Київради, яка розпочиналася б одразу після затвердження порядку денного та озвучення депутатських запитів. Ініціатива передбачала як мінімум годину діалогу: Київський міський голова мав відповідати на запитання депутатів щодо роботи КМДА та своєї діяльності. Спілкування  транслювалося б наживо на офіційному каналі Київради.

Передбачалося, що запитання можна було ставити як усно, так і письмово. Їх  депутати мали надіслати очільнику Києва не пізніше, аніж за тиждень до дня проведення діалогу. Та на письмові запити мер мав можливість відповідати не більше двадцяти хвилин незалежно від їх кількості. Решта часу йшла б на відповіді на усні запитання. Зокрема, у проекті рішення «Про годину запитань до міського голови» зазначається, що кожна із фракцій у Київраді отримала б право на два усні запитання, незалежно від встановлених часових обмежень.

Окрім того, Олег Макаров передбачив можливу відсутність міського голови на пленарних засіданнях, а відтак – непроведення години запитань. У таких випадках очільник столиці мав заздалегідь повідомити про свою відсутність, зазначивши причину. Тільки за такої умови година запитань мала б переноситися на наступне пленарне засідання.

Та незважаючи на революційність ініціативи, проект рішення не знайшов підтримки серед депутатів Київської міської ради.

t_logo

Підпишіться на наш канал у Telegram: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

23 лютого

Київрада чинить опір антикорупційним ініціативам

926 0 49
24 квiтня

Ольга Балицька закликає Мінкульт не погоджувати...

1377 0 59
18 жовтня

«Об’єднання «Самопоміч» – Київ: не дамо...

716 0 34

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!