Депутати Київради від «Об’єднання «Самопоміч» успішно пройшли тест на детекторі брехні

Результати перевірки на детекторі брехні депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Київраді показали, що корупційної діяльності під час каденції депутатів не було.

Про це на прес-конференції, присвяченій презентації результатів перевірки, заявив експерт-поліграфолог Ігор Усіков.

«Всі депутати Самопомочі в Київраді за рік роботи в депутатському корпусі не використовували корупційних схем і не заплямували свою репутацію, і я можу абсолютно впевнено про це говорити», – відзначив спеціаліст.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Київраді Сергій Гусовський сподівається, що в майбутньому весь депутатський корпус проходитиме тест на поліграфі.

«Ми були б дуже раді, якби інші політичні сили використовували перевірку на детекторі брехні. Для нас важливо було пройти цей іспит у вересні минулого року і сьогодні. Ми хочемо ділитися з іншими інструментами змін, які б допомогли країні та місту йти шляхом реформ. Ми будемо раді, якщо в черговому скликанні весь склад Київради пройде тест на детекторі брехні», – відзначив депутат.

За словами депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Логвіна, перевірка на поліграфі – важливий інструмент для упрозорення політичної сфери в Україні.

«Політика в Україні характеризується двома хворобами – нечесністю та непрофесійністю. Перевірка на поліграфі – щеплення від першої. Ми сподіваємося, що інші політичні сили теж будуть користуватися цим інструментом», – відзначив депутат.

Як додав Роман Андрейко, «якщо ти нічого не крав, тобі не страшно йти на детектор брехні. Ми довели свою чесність як депутатів, як людей, які боролися з політичною корупцією, хабарництвом, зловживанням владою».

Для Наталії Шульги проходження такого тесту було випробуванням: «Для мене це практика самооцінки, переоцінки, поглядів».

Як підсумував Максим Гапчук, «Нашому суспільству дуже бракує правди. Недовіра до політиків – кругова порука, й ми не можемо з неї вийти. Від небезпечних хвороб проводять щеплення. Таке щеплення, яке робить «Самопоміч», – це дуже гарна практика для нової політичної сили. Кожен майбутній депутат будь-якого рівня має бути готовий пройти детектор брехні. Ми можемо запропонувати пройти поліграф нашим колегам. Коли ти воюєш в середовищі, де є корупція, ти маєш бути переконаний, що поруч з тобою стоять люди, яким ти можеш довіряти з закритими очима».

Приклад звіту з проходження поліграфу кандидатами можете знайти за ПОСИЛАННЯМ.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

12 серпня

Мар’яна Томин: Всі бюджетні процеси в...

876 0 1
08 лютого

«Почайна» замість «Петрівки» : депутати Київради...

1400 0 79
15 грудня

Комісія з питань місцевого самоврядування...

652 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!