«Карітас» і Самопоміч: Добрі речі – дітям

Добра людина з любов’ю ставиться до всього живого, до ближнього, має потребу робити щось милосердне. Тоді знаходишся в гармонії зі світом. Мудра людина має потребу допомогти знедоленому, нещасному, надати притулок, поділитись вечерею, пожертвувати хворому.

Особливо шкода дітей, які не мають родин. Частина з них через злу долю чи збіг обставин не мають батьків, ніколи їх не бачили або змушені жити без них. Їм важко і гірко.

Але у світі не без добрих людей. Благодійний фонд «Карітас Київ» піклується про багатьох дітей, займається їхнім вихованням та допомагає їм повернути довіру та любов до людей. Свою допомогу вносять також члени та активісти Об’єднання “Самопоміч” Дніпровського району Києва.

До Дня захисту дітей ми знов дарували «Добрі речі». До фонду «Карітас» передали одяг, іграшки, взуття для дітей та дорослих. Сльози завжди навертаються на очі, коли буваєш тут і бачиш цих діток. Адже вони заслуговують на щастя і нашу любов.

Висловлюємо величезну подяку тим жителям Дніпровського району, які діляться своїми речами, віддають їх для інших. Даруймо добро, любов, милосердя – воно вернеться все і у стократ більше.

Михайло Городецький

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

21 лютого

Благодійність, як ознака громадянського...

1019 0 38
15 січня

Запрошуємо на виставку дитячого малюнку «Просто...

942 0 1
09 лютого

Як виховати героїв? Відповідь Вадима Васильчука...

688 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!