Феміда виправдала очільника Києва, який порушив законодавство при прийнятті бюджету міста

Київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію столичної «Самопомочі», у якій йшлося про крищучі порушення законів України та регламенту Київради, міським головою та його заступником – секретарем КМР.

Апеляційну скаргу, з якою голова фракції «Об’єднання «Самопоміч»-Київ Сергій Гусовський звернувся до представників суду, відхилили 8 серпня.

Своїм рішенням, судді, фактично, «легалізували» дії очільника Києва, який з порушеннями регламенту КМР вніс до порядку денного засідання міськради питання про зміни до бюджету міста на 2016 рік. Окрім того, феміда зняла  відповідальність за протиправні дії секретаря Київради, який не дотримуючись Закону України «Про доступ до публічної інформації», поставив на голосування депутатам рішення, які вчасно не оприлюднили на сайті Київради.

«Депутати були позбавлені можливості детально ознайомитись із документами, за які їм пропонували голосувати, оскільки з моменту реєстрації проектів рішень в управлінні організаційного та документального забезпечення КМР до їх винесення на розгляд Київради пройшло всього лиш 12 днів, що грубо порушує вимоги законодавства», – відзначив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Сергій Гусовський.

Додамо, тексти двох проектів рішень несподівано змінили, про що стало відомо після їх публікацій на офіційному сайті Київради. Відтак – документи, з якими депутати ознайомлювались перед голосуванням критично відрізнялися від тих, які згодом оприлюднили для громадськості. Таким чином, завдяки згуртованим діям міського голови та його заступника, у 2016 році Київрада з грубими порушеннями прийняла зміни до бюджету міста та зміни до програми економічного і соціального розвитку столиці.

Незважаючи на порушення, київський апеляційний адміністративний суд не визнав протиправних дій чиновників і відхилив скаргу.

Читайте також:

10 серпня

Киян запрошують на безплатні тренінги «Upgrade...

798 0 50
22 квiтня

Якщо ми врятуємо хоча б одне життя — це вже...

744 0 29
19 лютого

Запрошуємо на семінар щодо ОСББ в Шевченківському...

365 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!