Фракцію Самопомочі в Київраді нового скликання сформують 22 депутати

Згідно з Протоколом Київської виборчої комісії «Про результати виборів до Київської міської ради», за «Об’єднання «Самопоміч» в столиці проголосували 11,8% киян.

Такий результат на виборах дозволить політичній силі зайняти 22 місця в Київраді та сформувати другу за кількістю представників депутатську фракцію.

Перелік кандидатів у депутати Київради від «Об’єднання «Самопоміч», яким кияни висловили найвищу довіру, в рейтинговому порядку:

Гусовський

Сергій Гусовський – голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді

Богатов

Костянтин Богатов (Оболонський район, округ 61) – співзасновник та керуючий партнер ТОВ «Салікс Енерджі», співзасновник та директор ТОВ «Аванті – Девелопмент»

Сандалова

Анна Сандалова (Дарницький район, округ 11) – засновник волонтерської ініціативи «Підтримай армію України»

Марченко

Роман Марченко (Дарницький район, округ 19) – співзасновник юридичної фірми «Ілляшев та Партнери»

Балицька

Ольга Балицька (Шевченківський район, округ 113) –  старший юрист ТОВ «ДіЕлЕйПайпер Україна»

Осадчук

Андрій Осадчук (Печерський район, округ 71) – директор з регуляторного і правового забезпечення, член Правління ПрАТ «Київстар»

Ноздря

Вадим Ноздря (Дарницький район, округ 23) – генеральний директор групи компаній «Істіл»

Васильчук

Вадим Васильчук (Дніпровський район, округ 44) – заступник декана з виховної роботи зі студентами Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Вахель Юрій

Юрій Вахель (Шевченківський район, округ 111) – голова представництва Громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» у м. Києві, головний юрист ТОВ «Сателліт»,  заступник генерального директора з юридичних питань та розвитку бізнесу ТОВ «Нобл Ресорсіз Україна»

Макаров

Олег Макаров (Дарницький район, округ 21) – партнер юридичної фірми «Василь Кісіль і Партнери»

Пинзеник

Олеся Пинзеник (Голосіївський район, округ 9) – керівник відділу фінансового звітування та бюджетування ДП «1, Інк- Україна»

Борозенець

Максим Борозенець (Дарницький район, округ 22) – приватний підприємець, співзасновник Київської міської спілки ветеранів АТО

Антонєнко

Леонід Антоненко (Голосіївський район, округ 3) – голова Комітету корпоративного права та фондового ринку, член правління Асоціації правників України

Манойленко

Наталія Манойленко (Печерський район, округ 73) – адвокат, керуючий партнер ТОВ «Міжнародна юридична фірма «АКОРД»

Руденко

Олексій Руденко (Солом’янський район, округ 106) – директор відділу корпоративних финансів інвестиційної компанії ТОВ «Адамант Капітал»

Харчук

Сергій Харчук (Святошинський район, округ 93) –  співзасновник івент-агенції «Спортивні та Культурні Ініціативи», співзасновник та власник туристичної компанії «Рутенія Тур»

Башлаков

Сергій Башлаков (Дарницький район, округ 24) – віце-президент ТОВ «МТІ»

Березницька

Людмила Березницька (Подільський район, округ 76) – засновник та ідеолог галереї та арт-агенції “Bereznitsky Aesthetics”

Лобан

Юлія Лобан (Дарницький район, округ 12) – керівник ТОВ «ЮМЛ»

Таранов

Андрій Таранов (Солом’янський район, округ 98) – партнер групи KWENDI (медіа-аудит, консалтинг та дослідження)

Шульга

Наталія Шульга (Дніпровський район, округ 52) – депутат Київської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч», професор кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції НПУ ім. М.П.Драгоманова, виконавчий директор ГО Український науковий клуб

Стрижов

Дмитро Стрижов (Дарницький район, округ 13) –  генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «ШЕРИФ»

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

23 березня

Кошти від реклами не потрапляють до бюджету міста

1250 0
15 вересня

Київрада звернулась до Кабміну з вимогою...

1831 0
28 липня

Київрада знизила ставку земельного податку для...

644 0 1

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!