Головних лікарів столиці обиратимуть на умовах прозорого конкурсу

1110 0

Нещодавно, Київрада зареєструвала проект рішення «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади головних лікарів закладів охорони здоров’я комунального сектору в місті Києві».

Ініціатором проекту виступила депутат Київради від Фракції «Об’єднання «Самопоміч» Юлія Лобан.

За її словами, переваги зареєстрованого положення зможуть змінити медичну сферу міста. Адже, відкритий конкурсний відбір  надасть можливість допускати до управління медичними закладами високоякісних лікарів – управлінців.  Зокрема,  з’явиться можливість залучення до конкурсної комісії представників громадськості, що дозволить виключити корупційну складову з цього процесу.

Також, оприлюднення інформації про таких керівників на єдиному веб-порталі місцевої влади дозволить киянам контролювати процес відбору кандидатів і бути обізнаними про професійні та ділові якості обранців.

«Такий професійний та цілісний підхід  до конкурсного відбору голів медичних закладів міста забезпечить підбір найкращих спеціалістів, що у свою чергу допоможе столиці покращити управління міськими закладами охорони здоров’я», – зазначає автор Положення Юлія Лобан.

Нагадаємо, довгий час у Києві було відсутнє правове регулювання прозорого та чіткого  порядку  конкурсного відбору кандидатур  на посади  головних лікарів медичних закладів міста. Голова столиці – Віталій Кличко призначав медичних службовців  за власним бажанням та розсудом, часто нехтуючи професійною кваліфікацією .

 

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

22 березня

У Київраді вимагають посилення відповідальності...

593 0 33
21 січня

«Об’єднання «Самопоміч» – Київ...

879 0 313
21 червня

Позиція фракції «Об’єднання «Самопоміч» щодо...

1238 0 18

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!