Біографія

Сергій Гусовський

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київській міській раді, депутат Київради, професійний управлінець

Сергій Гусовський є депутатом Київської міської ради VII скликання та головою фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді. Успішний підприємець, експерт з управління та стратегічного розвитку, власник мережі «Ресторани Сергія Гусовського».

Дитинство

Сергій Гусовський народився 9 листопада 1966 р. в родині корінних киян. Дідусь, Сергій Володимирович Гусовський, був генеральним директором Київського заводу «Арсенал». Декілька поколінь родини Гусовських навчались в КПІ.

Освіта

Закінчив школу №14 м. Києва у 1983 р. Освіту здобув у Київському вищому військовому авіаційному інженерному училищі, яке закінчив з відзнакою у 1988 р., за спеціальністю «інженер-електрик». Навчався у Московському державному університеті.

Кар’єра

Отримавши освіту, працював інженером науково-дослідної лабораторії у Центрі підготовки космонавтів ім. Ю. Гагаріна. З 1992 р. – в інноваційній галузі телекомунікацій та супутникових систем Inmarsat. З 1995 р. займався інвестиційно-девелоперською діяльністю.

 

У 2001 р. пішов у ресторанну справу. Зосередився на розвитку власного бізнесу – мережі ресторанів, вивченні принципів управління, адміністрування та їх застосуванні.

Громадська діяльність

Співпрацює з благодійними фондами «Приятелі дітей», «Підтримай армію України», «Таблеточки», є членом наглядової ради БФ «Центр допомоги». В рамках діяльності ГО «Об’єднання «Самопоміч» у Києві був ініціатором та активним учасником її проектів: благодійний фотопроект «Діти героїв», проект «Спорт для всіх», освітня ініціатива «Смарт Старт».

Політичний досвід

Сергій Гусовський розпочав політичну діяльність після Євромайдану. У 2014 р. став депутатом Київради, очолює фракцію, член Постійної комісії Київради з питань власності. Член партії «Об’єднання «Самопоміч».

ВІДЕО

Річний звіт депутата за 2015 – 2016 рр. (скачати)

Сергій Гусовський про комунальні підприємства

Сергій Гусовський про політичні сили

Сергій Гусовський про дитячі садочки

Сергій Гусовський про паркінг

Сергій Гусовський про міський транспорт

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

за хронологією
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Ippolit Ostashewskij

Надіюсь, що Сергій не підведе та й вірним буде добрій пам"яті родини Гусовьких