Сергій Гусовський: Київрада відмовила у поновленні договору оренди землі під будинком-монстром на Подолі

За результатами зусиль депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Ольги Балицької на засіданні 17 грудня було ухвалено рішення не продовжувати договір оренди землі під будинком-монстром на Подолі по вулиці Нижній Вал, 27-29.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова фракції Сергій Гусовський.

«Дякую депутату нашої фракції Ользі Балицькій за потужний старт. Саме її уважність дозволила спіймати важливий момент: 14 грудня закінчився строк дії договору оренди землі. Якщо Київрада не прийняла би рішення про відмову у поновленні договору, «відповідальний» забудовник ТОВ «ПАТЕЛІ ЛІЗИНГ» спокійно отримав би можливість продовжувати «організовувати»  дозволи і погодження. Потім ввів би монстра в експлуатацію і все. Шансів вплинути на його висотність було би менше ніж обмаль», – зазначив Гусовський.

Нагадаємо, нещодавно Комісією Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування була створена робоча група, яку очолила Ольга Балицька,  щодо розгляду питання про припинення дії  договору з ТОВ «ПАТЕЛІ ЛІЗИНГ» про оренду земельної ділянки на вулиці Нижній Вал, 27-29 у зв’язку з численними порушеннями угоди з боку орендатора. Зокрема, забудовник перевищив максимально допустиму висотність для споруди будівель в історичному центрі міста, чим призвів до спотворення старого Подолу, що викликало обурення киян.

За словами Ольги Балицької, відповідно до ст. 33 Земельного кодексу, якщо протягом місяця після закінчення строку договору оренди земельної ділянки (тобто до 14 січня 2016 року) орендарю-забудовнику не буде надіслано листа-повідомлення про заперечення у його поновленні, то договір оренди автоматично оновиться на той самий строк, тобто ще на п’ять років. За цей час забудовник закінчить усі роботи і введе будинок в експлуатацію.

Крім того, своїм рішенням Київрада зобов’язала забудовника  привести будівлю в належний стан, відповідно до проектної документації.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

04 липня

Знайомимося: Андрій Перехрест

1812 0
01 вересня

КМДА блокує повернення громаді землі на території...

847 0
09 грудня

Як вільні громадяни вільної країни прийняли...

1617 0 131

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!