Біографія

Сергій Гусовський

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київській міській раді, депутат Київради, професійний управлінець

Сергій Гусовський є депутатом Київської міської ради VII скликання та головою фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді. Успішний підприємець, експерт з управління та стратегічного розвитку, власник мережі «Ресторани Сергія Гусовського».

Дитинство

Сергій Гусовський народився 9 листопада 1966 р. в родині корінних киян. Дідусь, Сергій Володимирович Гусовський, був генеральним директором Київського заводу «Арсенал». Декілька поколінь родини Гусовських навчались в КПІ.

Освіта

Закінчив школу №14 м. Києва у 1983 р. Освіту здобув у Київському вищому військовому авіаційному інженерному училищі, яке закінчив з відзнакою у 1988 р., за спеціальністю «інженер-електрик». Навчався у Московському державному університеті.

Кар’єра

Отримавши освіту, працював інженером науково-дослідної лабораторії у Центрі підготовки космонавтів ім. Ю. Гагаріна. З 1992 р. – в інноваційній галузі телекомунікацій та супутникових систем Inmarsat. З 1995 р. займався інвестиційно-девелоперською діяльністю.

 

У 2001 р. пішов у ресторанну справу. Зосередився на розвитку власного бізнесу – мережі ресторанів, вивченні принципів управління, адміністрування та їх застосуванні.

Громадська діяльність

Співпрацює з благодійними фондами «Приятелі дітей», «Підтримай армію України», «Таблеточки», є членом наглядової ради БФ «Центр допомоги». В рамках діяльності ГО «Об’єднання «Самопоміч» у Києві був ініціатором та активним учасником її проектів: благодійний фотопроект «Діти героїв», проект «Спорт для всіх», освітня ініціатива «Смарт Старт».

Політичний досвід

Сергій Гусовський розпочав політичну діяльність після Євромайдану. У 2014 р. став депутатом Київради, очолює фракцію, член Постійної комісії Київради з питань власності. Член партії «Об’єднання «Самопоміч».

ВІДЕО

Сергій Гусовський про комунальні підприємства

Сергій Гусовський про політичні сили

Сергій Гусовський про дитячі садочки

Сергій Гусовський про паркінг

Сергій Гусовський про міський транспорт

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

1коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Ippolit Ostashewskij

Надіюсь, що Сергій не підведе та й вірним буде добрій пам”яті родини Гусовьких