Олексій Руденко: Бюджетна комісія порушила регламент, щоб врятувати 150 млн. для банку «Хрещатик»

1324 0 112

Бюджетна комісія розглянула проект рішення щодо внесення змін до бюджету в частині докапіталізації банку «Хрещатик». Про це повідомив Олексій Руденко, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч», член постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

19 січня пройшло засідання бюджетної комісії Київради, під час якого розглянули проект рішення депутатів Сергія Гусовського та Олексія Руденка. Цей проект рішення спрямований на перерозподіл коштів, які закладені в бюджеті Києва – 2016 на докапіталізацію банку «Хрещатик», та спрямувати їх у резервний фонд столиці. Щоб не допустити винесення документу на голосування у сесійну залу 11 лютого, депутати комісії порушили регламент.

«Ми отримали наш проект рішення та витяг з протоколу засідання бюджетної комісії. В протоколі зазначено, що рішення повернено суб’єкту подання на доопрацювання. Це порушення регламенту. Проект рішення може бути повернутий на доопрацювання лише за згодою суб’єкта подання. Ні Сергій Гусовський, ні я згоди на поверення не давали», – пояснив Руденко.

Депутат переконаний, що це було зроблено умисно, щоб проект рішення не можна було подати до управління правового забезпечення. Саме така юридична процедура дозволила б винести проект рішення на голосування Київради без згоди з боку профільної комісії. Але це було б можливо тільки за умови відхилення рішення. Тепер, оскільки проект рішення повернули на доопрацювання, його не можна подати до управління правового забезпечення за процедурою. Ціна питання – 150 млн. грн.

«Зараз ми працюємо над розробкою альтернативних шляхів для винесення проекту рішення на голосування в сесійній залі», – резюмував Руденко.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

25 квiтня

Битва за “Восход”

2248 0
02 березня

У Дарницькому районі Києва з’явиться новий...

1274 0 43
23 червня

Дайджест: тиждень “Об’єднання “Самопоміч” – Київ...

442 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!