Київрада заплющила очі на ганебне незаконне будівництво біля Києво-Печерської Лаври

Провладна більшість депутатів Київради під час пленарного засідання 6 липня не підтримала проект рішення,  який покликаний відмовити недобросовісному забудовнику ТОВ «Мрія-плюс» в поновленні договору оренди земельної ділянки, що на вул. Лейпцизькій, 13.

За документ авторства депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Наталії Манойленко і Сергія Гусовського проголосували лише 25 депутатів.

Наталія Манойленко нагадала, що проект рішення, який вона підготувала разом із головою столичної фракції «Об’єднання «Самопоміч» Сергієм Гусовським,  спрямований зупинити незаконне будівництво. Зокрема, вона  наголосила:  договір оренди, який забудовник заключив з Київрадою ще у 2007 році, не дотримувався. Грубі порушення зафіксували у сфері містобудування, землекористування та охорони культурної спадщини. Вищезгадана ділянка знаходиться біля Києво-Печерської Лаври, яка внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відповідно до чинного законодавства України, максимальна допустима висотність на цій території становить 27 метрів (8-9 поверхів). Своєю чергою, орендар звів аж 17 поверхів новобудови. Окрім того, він не забезпечив майбутніх жителів багатоповерхівки об’єктами соціальної інфраструктури: автостоянкою, дитячим дошкільним закладом і загально-освітньою школою. Зважаючи на ці та інші грубі порушення, депутат закликала не поновлювати договір горе-забудовнику.

«Про прийняття цього проекту рішення благає весь Печерськ і весь Київ, оскільки бачить, наскільки ця забудова є ганебною і псує зовнішній вигляд столичних пагорбів і яка вбиває вигляд Києво-Печерської Лаври. Ця забудова ведеться не за наших попередників, вона почалася і можливо закінчиться за нашої каденції. Відтак, це плювок в обличчя кожному, хто сидить у цій залі. Це плювок в обличчя міському голові», – заявила Наталія Манойленко.

Проти поновлення оренди договору ТОВ «Мрія-плюс» виступив і Сергій Гусовський. Він зазначив, що запропонований проект рішення надає усім депутатам Київради гарну можливість провчити київських забудовників, які свідомо порушують загальноприйняті правила і підкуповують чиновників.

«Треба, аби такі забудовники зрозуміли, що у Київради є можливість вплинути на ситуацію… І якщо ми не продовжуємо цьому недобросовісному забудовнику договір оренди, то у нас з’являються серйозні важелі впливу на нього. Ми маємо перетворити можливість на дію», – заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ.зважаючи на агрументи столичної «Самопомочі», проект рішення про необхідність припинення договору оренди депутати Київради так і не підтримали.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

07 квiтня

РЕМОНТНУ СЛУЖБУ КП “КИЇВПАСТРАНС”...

871 0
27 лютого

Хрещатик хочуть внести до списку всесвітньої...

1386 0 28
24 березня

В КИЇВСЬКОМУ АВТОПАРКУ БУНТУВАЛИ ПРАЦІВНИКИ

473 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!