Київрада звернеться до Кабміну з вимогою підвищити зарплати працівникам столичних музеїв

1027 0 29

1 червня депутати Київради підтримали проект рішення про звернення до Кабміну з проханням збільшити оклади працівників музеїв комунальної власності столиці, адже вони отримують набагато менші зарплати, ніж спеціалісти національних музеїв.

Проект рішення «Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати праці працівників культури», співавтором якого є депутат столичної «Самопомочі» Людмила Березницька, підтримали 77 депутатів.

Вищезгаданому рішенню передувало колективне звернення провідних музейних закладів столиці на адресу постійної комісії Київради з питань культури туризму та інформаційної політики, у якому повідомлялося про несправедливий дисбаланс між їх окладами та окладами працівників національних музеїв. Йдеться про установи Києва, які не лише відіграють вагому роль у культурно-мистецькому житті столиці, а й отримали загальнодержавне і міжнародне визнання. Зокрема, до депутатів звернулися працівники Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, Музею українського народного декоративного мистецтва, Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», Національного музею «Київська картинна галерея» і Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».

Незважаючи на історично-мистецьку цінність вищезгаданих національних столичних музеїв, Кабмін у своїй постанові не передбачив для них підвищення посадових окладів. До списку тих, хто має право на вищу зарплату ­увійшли лише ті установи, які підпорядковані Міністерству культури України.

Аби прикра невідповідальність у розмірах окладів зникла, Київрада звернеться до Кабміну з проханням вжити заходів щодо врегулювання цієї ситуації. Зокрема, КМР проситиме, аби київськими музеями доповнили перелік національних закладів культури, які мають право на підвищення посадових окладів.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

13 лютого

Запрошуємо на семінар щодо ОСББ в Деснянському...

1935 0
07 квiтня

“СТОЛИЦЯ”. ЯК БОРОТИСЬ ІЗ...

556 0
02 грудня

Долучайтеся до експертної групи «Об’єднання...

1769 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!