КМДА надала депутатам для затвердження «липові звіти»

Звіти роботи КМДА за 2016 рік щодо виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року – фіктивні.

Про це заявив голова столичної фракції «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Гусовський під час пленарного засідання депутатів Київради 6 липня.

Він зазначив, що звіти є фікцією, оскільки дані, зазначені на папері і озвучені під час доповіді істотно відрізняються. Відтак,  столична «Самопоміч» відмовилася голосувати за цей документ і надалі наполегливо вимагає від виконавчого органу КМДА ставитися до важливих для життєдіяльності столиці документів відповідально.

«Цей звіт –  профанація. У друкованих матеріалах йдеться про створення аналітично-інформаційної системи «електронна медицина». Та під час презентації  стало відомо, що нічого не зробили. У друкованому звіті повідомляється й про створення телекомунікаційної системи «цифрова освіта», яку насправді не створили. Коли у документі все  «виконано», а при доповіді «не виконано», стає ясно: це не звіт, а фікція. Якщо ми опираємося на такий фіктивний звіт, то стає зрозумілим: Стратегія також фіктивна», – прокоментував грубі помилки у звітах Сергій Гусовський.

Колегу по фракції підтримав депутат Сергій Макаров, який звернув увагу присутніх на те, що запропоновані для затвердження звіти не розглянули всі постійні комісії Київради.

«Те, що суб’єкт подання визначив лише одну профільну комісію (з питань бюджету) і зовсім не звернув увагу на  решту – не правильно. Звіти по Стратегії  мали б розглядати всі комісії, адже кожна б з них (комісії з туризму, охорони здоров’я, ЖКГ тощо) вивчила документ і надала б фаховий відгук», – зазначив Олег Макаров.

Незважаючи на низку грубих порушень у звітах, а також нелогічний розгляд документа комісіями, депутати таки затвердили звіт. Додамо, фракція «Об’єднання «Самопоміч» у голосуванні участі не брала.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

11 грудня

Молодіжка «Самопомочі» в Києві запрошує на...

659 0 33
30 листопада

Сергій Гусовський: Непрозорі призначення голів...

1450 0 261
02 вересня

Максим Гапчук: Більшість в Київраді фокусується...

1293 0 22

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!