Коли Україна нарешті почне відстоювати власні інтереси? – блог Сергія Гусовського

Наступного місяця виповнюється три роки з початку збройного конфлікту на сході України. За весь цей час керівництво держави так і не знайшло політичної волі, аби визнати окремі райони Донецької та Луганської областей окупованими. Більше того, Росія почала зникати з офіційних документів України як першоджерело цього збройного конфлікту.

Можна довго розмірковувати про те, кому вигідно не називати речі своїми іменами. Але треба визнати – наразі не існує чіткої державної позиції щодо фактично окупованих територій. А отже, не існує і жодних обмежень на торгівлю з тими, хто зазіхнув на кордони України.

Ми хочемо, щоб розвинені країни впроваджували проти Росії санкції, а самі торгуємо і з нею, і з територіями, які нею окуповані. Іншими словами, ми посилюємо ресурси та наповнюємо бюджет окупантів і держави-агресора. Не менш важливим є те, що Україна офіційно фінансує низку підприємств, які розташовані на окупованій території. І це незважаючи на те, що фактично їх не контролює. Тому не слід дивуватися, що така політика держави викликала обурення людей і вони організували блокаду торгівлі з окупованими територіями. Нині ми стали свідками того, як звичайні люди роблять те, що мала б робити держава.

Який шлях виходу з цієї кризи? Що потрібно зробити, аби наша країна нарешті почала захищати власні інтереси?

Перший і найголовніший крок – це на рівні Закону України визнати Російську Федерацію окупантом та заборонити торгівлю з тимчасово окупованими територіями. Це має зробити Верховна Рада, такий закон має підтримати Президент. Уважно слідкуйте, чи це буде відбуватися, та робіть висновки самі.

Джерело: МЕТРОПЛЮС

Читайте також:

03 липня

Свято на вулиці начальників ЖЕКів. Блог Сергія...

477 0 52
24 жовтня

Дмитро Стрижов: Києву потрібні нові центри...

864 0 82
20 жовтня

Депутати Київради від «Об’єднання «Самопоміч»...

3711 0 1

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.