Комісії Київради підтримали ініціативу «Самопомочі» щодо негайного створення Антикорупційного суду

Дві комісії Київради підтримали проект рішення столичної «Самопомочі», у якому йдеться про звернення до президента України та Верховної ради з вимогою якнайшвидше забезпечити формування Вищого антикорупційного суду в країні.

Документ авторства Сергія Гусовського та Андрія Осадчука підтримала комісія з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків, а також комісія з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції.

У своєму проекті рішення депутати столичної «Самопомочі» закликають Верховну Раду ухвалити необхідні закони, спрямовані на повне оновлення суддівського корпусу, що поверне довіру суспільства до українського суду. Зокрема, «Самопоміч» наполягає на прискоренні розгляду і ухвалення необхідних нормативно-правових актів про антикорупційні суди, а також наполягає на формуванні антикорупційного суду, відповідно до вимог закону «Про судоустрій і статус суддів» у найкоротші строки.

«Київська міська рада — це не просто одна з самоврядних структур в нашій державі. Це орган самоврядування столиці. Тому політична позиція нас як представників громади міста Києва для багатьох є визначальною», — прокоментував проект рішення голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Сергій Гусовський.

Наступним етапом «руху» цього проекту рішення буде його розгляд депутатами Київради під час чергового пленарного засідання.

t_logo

Підпишіться на наш канал у Telegram: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

22 лютого

«Самопоміч» офіційно захистила Замкову гору від...

1171 0 2896
13 червня

Громадські проекти киян пропонують...

1855 0 78
28 березня

На Трухановому острові пропонують створити...

2492 0 73

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!