Компанії, що приховують свого бенефіціара, мають нести відповідальність за порушення: у Київраді підтримали ініціативу «Самопомочі»

Столична «Самопоміч» послідовно виступає проти надання земельних ділянок у власність чи користування компаніям, які приховують своїх реальних бенефіціарних власників. При цьому недобросовісні компанії мають нести передбачену законом відповідальність за внесення до реєстру своїх кінцевих вигодонабувачів.

Про це заявив депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Олег Макаров.

Як пояснив депутат, неподання компанією відомостей про свого кінцевого бенефіціарного власника до публічного реєстру є адміністративним правопорушенням, що тягне за собою штраф у розмірі від 5 100 до 8 500 грн. У зв’язку з цим під час останніх пленарних засідань Київради депутати столичної «Самопомочі» неодноразово вимагали від головуючого звернутись до уповноважених суб’єктів державного фінансового моніторингу для проведення перевірки та притягнення компаній-порушників до відповідальності за приховання відомостей про свого кінцевого бенефіціара. За результатами обговорення було надано протокольні доручення до КМДА щодо невідкладного звернення до правоохоронних органів з цього питання.

Читайте також: Депутатам Київради надаватимуть інформацію про бенефіціарних власників компаній, які претендують на комунальне майно

Нагадаємо, що нещодавно Київрада підтримала проект рішення депутатів фракції «Самопоміч» про надання інформації щодо кінцевих бенефіціарних власників компаній, які претендують на отримання комунальної землі або нерухомості у власність чи користування. Тепер при поданні до Київради проектів рішень з питань власності чи землекористування Департаменти КМДА зобов’язані надавати депутатам інформацію про засновників і кінцевих бенефіціарних власників компаній-заявників.

t_logo

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

17 березня

Власники аварійних будинків можуть спеціально...

1571 0 22
20 червня

Сергій Гусовський: «Безпорадність міської влади...

1308 0 56
26 квiтня

Промерська більшість Київради дозволила ще одну...

1691 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!