Леонід Антонєнко: приміщення дитячих садків повинні використовуватись згідно їх призначень

782 0 41

Станом на 17 лютого 2017 року у приміщеннях дитячих садків, площа яких складає 2 772 м. кв., на правах оренди знаходяться державні установи та соціальні служби. До кінця цього тижня усі вони очікують продовження договорів оренди на 3 роки. Відповідне рішення повинні були розглянути депутати Київради на постійній комісії з питань власності 16 лютого (четвер).

Однак, депутат Київради (фракція “Об’єднання “Самопоміч”-Київ), Голова Комісії з питань власності Леонід Антонєнко скасував з порядку денного засідання комісії дане питання.

Питання продовження договорів оренди державним установам та соціальним службам, які знаходяться у приміщеннях дитячих садків потребує окремого засідання Комісії з питань власності, оскільки воно потребує прийняття комплексного рішення для системного вирішення, вважає Леонід Антоненко. Відповідне засідання проводитиметься навесні.

“В плани депутатів комісії входить відмовити в продовженні договорів та передати приміщення для потреб громади – для їх використання згідно з призначенням – для дитячих садків”, – зазначив депутат.

Також пан Антоненко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував адреси колишніх дитячих садків, у яких сьогодні знаходяться державні установи і які повинні були розглядатись в цей четвер.

До наступного засідання комісії з питань права власності список поповниться новими адресами, оскільки термін дії договорів інших приміщень також завершується

На думку депутата Леоніда Антоненка усі приміщення повинні використовуватись згідно їх призначень, а рішення повинні бути прийнятті в інтересах громади Києва.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

04 березня

Кияни з багатоквартирних будинків будуть менше...

1879 0 50
27 січня

Круглий стіл «Визначення оптимального Порядку...

547 0
03 березня

Київрада ухвалила надважливу соціальну програму

834 0 1

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!