Київрада ухвалила новий регламент

Сьогодні, 7 липня, депутати Київської міської ради ухвалили новий регламент – базовий документ, що встановлює порядок діяльності міськради, посадових осіб, депутатів та депутатських фракцій.

Відповідний проект рішення підтримав 81 депутат.

Суб’єктами подання регламенту стали голови всіх фракцій міськради, голова регламентної комісії, депутат Київради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Макаров та секретар міськради Володимир Прокопів.

За словами голови регламентної комісії, документ відповідає новому антикорупційному законодавству України. Зокрема, регламент забороняє депутату міськради вимагати, просити чи одержувати будь-які подарунки безпосередньо або через інших осіб у зв’язку із тим, що його діяльність пов’язана з виконанням функцій місцевого самоврядування.

У новому документі чітко прописані аспекти недопущення конфлікту інтересів. У разі виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів, депутат не має права брати участь у прийнятті відповідного рішення Київрадою або будь-якими її органами, а також не має права обговорювати відповідні питання.

Зауважимо, що важливим доповненням нового регламенту є ведення онлайн-трансляції та створення відео-архіву не тільки засідань Київської міської ради, а й її постійних комісій.

Також під час засідання був ухвалений проект рішення про Положення про Президію Київської міської ради.

Читайте також:

23 квiтня

Новий проект «АвтоСамопоміч» допомагатиме водіям,...

531 0 45
08 лютого

У Київраді підтримали оригінальний спосіб...

180 0 52
01 березня

У Києві можуть збільшити нормативи по кількості...

1136 0 31

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.