Мар’яна Томин: Нам вдалося молодим, невеликим колективом мудрих і проактивних фахівців зробити диво

Голова київського штабу «Об’єднання «Самопоміч», юрист Мар’яна Томина написала блог про передвиборчу кампанію політичної сили в Києві.

Не знаю, як пройдуть місцеві вибори і які результати свідомого вибору вони покажуть. Сьогодні зрозумілим є те, що Київ має реальний шанс на успіх і процвітання. У столичній Самопомочі є сильна команда публічних управлінців, які, сформувавши чіткий план дій, готові політично волонтерити, змінювати місто.

Як керівник київського виборчого штабу, з гордістю можу годинами розповідати за тих людей, які без жодного попереднього політичного досвіду наважилися на геройські вчинки у передвиборчій звитязі.

У нас не було фінансового ресурсу для найму PR-агентств, для співпраці з політтехнологами, для замовлення соціологічних досліджень, для ведення агресивної медійної кампанії, для найму достатньої кількості працівників у районні та центральний штаби зі структурованим розмежуванням посадових обов’язків, для передвиборчого латання дірок та ямок на дорогах, фарбування під’їздів, для встановлення іменних лавочок й дитячих майданчиків, для роздачі продуктових пакетів та матеріальної допомоги, для торгівлі продуктами харчування за заниженими цінами, для встановлення палаток з найманими агітаторами, для… мабуть, досить.

У нас не вистачило цинізму на консультації з «визнаними» політ-консультантами. Це мало б наслідком побудову передвиборчої стратегії, пронизаної безвідповідальними гаслами загальнодержавного рівня, або супроводжену катапультованими регіональними одіозними особистостями, або брендовану авторитетними вчорашніми політичними мастодонтами, або орієнтовану на перспективи парламентських виборів.

Нам вдалося молодим, мінімальної кількості колективом мудрих і проактивних фахівців зробити диво: працювати щоденно без вихідних по 12-14 годин у радості, натхненні та з драйвом. Чому? Бо ми вели команду 84-х політичних волонтерів, неординарних і надуспішниих. Нам вдалося разом з ними, працювати над розробкою програми, що так потрібна Києву, і є живою, інтерактивною. Нам вдалося перш за все для себе повірити у нову якість української політики, бо вірять вони, а отже київській Самопомочі все вдасться. Нам вдалося переформатувати роботу таким чином, що разом з основним штатом кожен кандидат в депутати взяв на себе додаткове навантаженням, додатковий профільний напрям роботи: чи то медійний, чи юридичний, чи аналітичний. Таким чином запрацювала абсолютно новітня конструкція виборчого штабу.

У нас було, є і буде: досвід успішного Львову, здобутки та досягнення півторарічної київської фракції, колеги й соратники парламентарі, однодумці зі всієї України, сильний, свідомий, високоосвічений управлінець-лідер, професійна команда успішних сіті-менеджерів, стратегічне бачення розвитку столиці з тактичними напрацюваннями першочергових дій, тобто наша програма, довіра й сподівання громади, бажання працювати і реалізувати заплановане, любов до рідної землі, відповідальність перед Богом, Києвом, громадою, дітьми. І тим ми інші.

Розумію, знаю, відчуваю, як всі стомились. Вірю: кияни можуть довести, що є свідомими, сильнішими за підкуп і зневіру, мають гідність, повагу до себе і до столичної громади. Тому й прийдуть на вибори 25.10.15.

Олег Березюк якось казав, що держава зараз не працює як управлінська конструкція. Це правда. Але він точно знає, що механізми зворотної дії вже запрацювали. Львів і Київ є тому підтвердженням.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

29 січня

Відкритий лист до Президента щодо спроби...

984 0 404
29 березня

У Києві розпочато пошук операторів платіжних...

1534 0 15
27 лютого

Заява фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ щодо...

1616 0 105

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!