Мільярдні зміни до бюджету Києва – похапцем: «Самопоміч» протестує

25 травня під час пленарного засідання Київради депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» виступили проти поспішного і неаргументованого прийняття відкоригованого місцевого бюджету, після чого залишали залу, аби за їх участі не приймалися ганебні для міста рішення.

Заступник голови столичної «Самопомочі» Олег Макаров відзначив, що проект рішення щодо коригування міського бюджету з’явився на сайті Київради з  порушенням регламенту: всього за два дні до пленарного засідання. Окрім того, підозру в депутата викликала й поспішність скликання сесії міським головою Києва.

«Питання бюджету не може бути випадковим – це рутина щоденна робота Київради… Ми не можемо так швидко приймати бюджет, не вивчивши його», – сказав Олег Макаров, наголосивши на тому, що 350 сторінок відкоригованого проекту рішення були надані депутатам для ознайомлення вкрай пізно.

Така поспішність не дала депутатам можливість ознайомитися з правками і глибоко вивчити питання.

«Нам пропонують в авральному порядку, без глибокого вивчення мільярдних змін прийняти цей бюджет… Такий порядок розгляду не дозволяє ні депутатам, ні громаді внести свої зауваження, а також порушує всі принципи гласності», – резюмував Макаров.

Поспіх голови Київради здивував і голову фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Сергія Гусовського, який попросив чиновників не прикриватися благородними намірами, аби проголосувати за «вигідний» для них бюджет.

«Не треба зараз оперувати тим, що пора терміново ремонтувати школи, адже це не «сніг на голову»… Я не хочу проводити паралелі з людьми, які нині ведуть війну з Україною і також люблять прикриватися неозброєними людьми… Тому давайте не будемо прикриватися школами, аби робити ганебні вчинки», – сказав Гусовський.

Після виступів Олега Макарова та Сергія Гусовського депутати фракції «Самопоміч» – Київ колективно залишили сесійну залу на знак протесту.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

20 березня

Утримання будинків: за що ми платимо?

1068 0 69
09 грудня

Декомунізація повинна сприяти відродженню історії...

1133 0 54
26 березня

“Самопоміч” захистила від забудови 16 гектарів...

1309 0 157

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!