“Мистецтво управління багатоквартирним будинком. Виклики сьогодення”

Запрошуємо усіх  бажаючих взяти участь у  Форумі “Мистецтво управління багатоквартирним будинком. Виклики сьогодення”, що відбудеться 19 грудня, за адресою вул. Михайлівська 1/3 (готель Козацький).

Час проведення 10.00 – 18.00 (з перервами на обід та кава-паузу).

Створення ОСББ – це можливість постійно підвищувати якість життя мешканців будинків та управляти своїм майном ефективно. Це складний шлях, але результат вартий зусиль. Наші спікери – досвідчені управлінці, що на власному досвіді довели переваги роботи ОСББ.  

Лише за один день у вас буде можливість ознайомитись з успішним досвідом діяльності ОСББ з усіх регіонів України та збагатити свої практичні знання, як реалізувати амбітні плани модернізації житлового фонду. 

Участь у форумі буде цікава діючим головам ОСББ, початківцям та консультантам у ОСББ сфері.

Програма Форуму: 

 1. Вступне слово – Альона Бабак, депутат Верховної Ради України, Заступник голови комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. 2.
 2. Енергоефективний будинок: з чого почати? – Павличенко Михайло, регіональний координатор Проекту IFC “Енергоефективність в житловому секторі України”.
 3. 3.Київська міська програма підтримки ОСББ – Вадим Ноздря, депутат Київради, фракція “Об’єднання “Самопоміч” , член комісії з питань ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу.
 4. Державна та міська програма підтримки ОСББ. Економічний ефект від провадження заходів енергозбереження – Гордієнко Тетяна, радник з фінансових питань проекту «Енергоефективність у житловому секторі України.
 5. ІТП (індивідуальні теплові пункти) – Гут Олександр, представник Danfoss.
 6. 6.Успішні кейси впровадження енергоефективних заходів. Практичний досвід – Яровий Євген, голова ОСББ м. Київ.
 7. Успішний досвід діяльності ОСББ в Україні – Гордієнко Тетяна, радник з фінансових питань проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України».
 8. Огляд діяльності ОСББ в м. Луцьк – Роман Бондарук, Голова ради голів ОСББ Луцька/ Петро Лавренюк регіональний консультатн проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» у Волинській обл.
 9. Проблеми та досвід діяльності ОСББ в м.Вінниця – Спірідонова Галина, директор Громадської організації “РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ОСББ “ПРОСПЕРА”.
 10. Перешкоди та успіхи діяльності ОСББ в Одесі. Особливості обслуговування житлового фодну управляючими компаніями – Драганов Станіслав, активіст «Об’єднання «Самопоміч», експерт з питань ОСББ, м. Одеса
 11. Кава-пауза, анкетування, індивідуальне спілкування

Для участі заповніть анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaO1DG-BNCbAgR09P9PAoS6ftpshlqnu4N18MVW6boQi_smQ/viewform

Участь безкоштовна. Кількість учасників обмежена!

До зустрічі на Форумі!

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

28 лютого

Визнати російську окупацію та заборонити торгівлю...

907 0 782
02 березня

У Дарницькому районі Києва з’явиться новий...

1233 0 43
17 березня

“САМОПОМІЧ” ВИМАГАЄ ПЕРЕВІРИТИ...

694 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!