Музей на Поштовій: профільна комісія Київради підтримала проект рішення про припинення інвестиційного договору

Комісія Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики підтримала проект рішення про припинення інвестиційного договору з компанією, яка будує торгівельний центр на Поштовій площі.

Документ, який підготувала столична «Самопоміч» спільно з іншими фракціями Київради, розглядали 11 липня.

Як заявив співавтор проекту рішення, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Гусовський, припинення інвестиційного договору – невід’ємна складова створення музею на Поштовій площі.

«У вересні цей проект рішення дійде до сесійної зали і має бути проголосований! Бо це — останній потужний бар’єр на шляху створення музею на Поштовій», – додав Сергій Гусовський.

Читайте також: Сергій Гусовський щодо нового проекту рішення про Поштову: питання і відповіді

Вищезгаданий документ передбачає три сценарії, метою яких є припинення договору з ТОВ «Хенсфорд-Україна» про будівництво підземного ТРЦ на Поштовій. Зокрема, пропонується такий алгоритм вирішення питання:

  • КМДА запропонує ТОВ «Хенсфорд-Україна» припинити інвестиційний договір за згодою сторін.
  • Якщо інвестор відмовиться добровільно припинити договір, то КМДА проаналізує, чи належно виконувалися вимоги договору і, за наявності порушень, скористається правом розірвати договір в односторонньому поряду.
  • Якщо немає згоди сторін або порушень у виконанні інвестиційного договору, КМДА ініціює розірвання договору через суд у зв’язку з істотною зміною обставин (виявлення численних знахідок археологічного характеру, що мають визначну історико-культурну цінність).

Комісія з питань торгівлі, визначена профільною, підтримала проект рішення з рекомендацією розширити  формулювання з «звернутися до інвестора з письмовою пропозицією щодо припинення договору» до «звернутися до інвестора з письмовою пропозицією щодо припинення або зміни договору».

Нагадаємо, 21 червня Київрада проголосувала за створення музею на Поштовій площі, але позиція про розірвання інвестиційного договору не стала складовою цього рішення.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

15 серпня

Точка відліку – Почайна

1538 0
31 березня

Ініціатива «Самопомочі» по збереженню берегів...

915 0 53
26 жовтня

Брифінг «Об’єднання «Самопоміч» – Київ про...

2345 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!