На Печерську з’явиться комунальний Центр дозвілля для дітей та молоді

24 травня члени постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту підтримали проект рішення про створення Центру по роботі з дітьми та молоддю у Печерському районі столиці.

Проект рішення «Про утворення Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Печерського району міста Києва», співавторами якого є депутати столичної «Самопомочі» Наталя Шульга та Леонід Антонєнко, спрямований на створення окремого клубу, в якому в позаурочний час для юних киян організовуватимуть змістовне дозвілля.

Діти, підлітки та молодь зможуть здобути у Центрі нові знання, вміння та навички за інтересами різних напрямків, а також розвинути свої творчі здібності і приділити більше уваги духовному та фізичному розвитку. Зокрема, компетентні викладачі організовуватимуть для відвідувачів різноманітні навчання, гуртки та розваги.

Додамо, на Печерську вже є 12 схожих клубів для дітей та молоді при Центрах соціальних служб. Ці заклади відвідує понад 1600 жителів району. Втім комунальної бюджетної установи серед них немає. Тому депутати вирішили створити місце, яке утримуватиметься за рахунок бюджетних коштів столиці.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

07 липня

Діяльність столичних АЗС досліджуватиме тимчасова...

843 0 39
04 лютого

Запрошуємо до громадського обговорення...

938 0 167
20 жовтня

Дайджест: тиждень “Об’єднання “Самопоміч” – Київ...

1133 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!