Наталія Шульга: «Депутати Київради маніпулюють учнями загальноосвітніх шкіл»

Учні київських шкіл не повинні бути об’єктами маніпуляцій з боку місцевих депутатів, які відкрито приходять в навчальні заклади і займаються там політичною агітацією.

Про це заявила депутат столичної «Самопомочі» Наталія Шульга, коментуючи необхідність прийняття проекту рішення «Про недопущення громадсько-політичної діяльності та політичної агітації в загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва» під час засідання постійної комісії КМР з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту 14 червня.

Депутат відзначила, що на сьогодні багато депутатів Київради не соромляться приходити у місцеві школи, аби прорекламувати себе чи свою політичну партію. Більше того, вони навіть відкривають громадські приймальні на територіях навчальних закладів. На думку пані Шульги, такий стан речей недопустимий, а тому і депутатам Київради, і депутатам Верховної Ради слід раз і назавжди заборонити таке свавілля.

«Уявіть собі на мить, якби всі понад 135 українських політичних партій одномоментно займалися політичним піаром у школі. Це, виходить, для них треба розклад робити?! Це абсурд. Рішення, яке ми розглядаємо,  ставить всіх депутатів у рівні умови і забороняє їм піаритися перед дітьми», – заявила Наталія Шульга.

Своєю чергою, співавтор даного проекту рішення, депутат столичної «Самопомочі» Олег Макаров звернувся до голови комісії Ганни Старостенко, а також очільника Києва Віталія Кличка, аби вони взяли це питання під особистий контроль і підтримали документ, який заборонить будь-яку політичну діяльність на територіях навчальних закладів столиці.

«Не треба принижувати виборців, показуючи їм своє бажання і надалі роздавати подарунки, аби отримати дивіденди у майбутньому. Розділення Києва на «феодальні округи», де кожен у своєму районі роздає даруночки і контролює будівництво шкільного стадіону – старий радянський підхід, який ми уже давно пережили. Ми повинні не просто зупинити таку практику в Києві, а й розповсюдити її по всій Україні», – зауважив депутат.

Після тривалої дискусії щодо вдосконалення проекту рішення, члени постійної комісії КМР з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту підтримали проект рішення вцілому.

Нагадаємо, 23 травня депутати столичного «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Гусовський, Наталія Шульга та Олег Макаров зареєстрували у Київраді проект рішення, який спрямований заборонити на території столичних загальноосвітніх навчальних закладів політичну агітацію.

У документі йдеться про те, що в Києві неодноразово фіксували випадки, коли загальноосвітні навчальні заклади перетворювалися на поле для ведення політичної діяльності. Тому, аби безпідставно не відволікати учнів процесами, які не пов’язані з навчанням, депутати вирішили ввести заборону на будь-яку рекламу чи агітацію політичного характеру. Окрім того, вони пропонують заборонити використання матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів для розміщення громадських приймалень.

Додамо, проект рішення уже розглянули усі необхідні постійні комісії Київради, тому далі за його прийняття голосуватимуть депутати під час пленарного засідання.

Читайте також:

03 лютого

Наталія Манойленко: Створять люди ОСББ чи ні,...

1247 0 183
17 грудня

Пояснення щодо голосування 17 грудня 2015 року

742 0
05 жовтня

У Шевченківському та Святошинському районах...

472 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!