НАЗК перевірить київського чиновника, який став фігурантом журналістського розслідування

На вимогу голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Сергія Гусовського, Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про повну перевірку правомірності дій директора КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» Максима Калініна.

Про це йдеться у відповіді НАЗК, яку воно надіслало Сергію Гусовському 26 червня.

Раніше Сергій Гусовський звернувся до  НАЗК через очевидні неправомірні дії директора КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» Максима Калініна: незважаючи на те, що 1 травня 2017 року було крайнім терміном подачі декларацій про доходи за нинішній рік, посадовець її так і не розмістив.

Особлива увага до декларанта прикута через те, що КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» фігурує в журналістському  розслідуванні «Наші гроші». Зокрема, повідомляється про те, що за результатами закритих тендерів, підприємство затвердило до оплати дві пропозиції ТОВ «Еко-Буд-Трейд» щодо генпідрядних робіт із будівництва Подільського мосту на суму 6,10 мільярдів гривень. Та оскільки закупівлю провели не через відкриту систему «Prozorro», договори, які уклали з ТОВ «Еко-Буд-Трейд», не оприлюднили. Це унеможливило порівняння кошторисних цін будівельних матеріалів із ринковими цінами на предмет завищення. Невідомими зосталися і імена субпідрядників, яких планує залучити переможець.

Національне агентство з питань запобігання корупції зобов’язалось перевірити дії чиновника і вжити заходи, передбачені законодавством України.

Додамо, за порушення вимог фінансового контролю щодо декларування, суб’єкти декларування несуть адміністративну та кримінальну відповідальність.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

08 вересня

Тренінг з тайм-менеджменту

2150 0
01 липня

Десять запитань та відповідей про ОСББ

2076 0 1
02 листопада

Інноваційне рішення Київради сприяло зростанню...

2335 0 18

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!