Незаконне будівництво в історичній зоні: “Самопоміч” бореться за повернення киянам земельної ділянки

Комісія Київради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції підтримала проект рішення, який має на меті повернення громаді міста земельної ділянки, яку було захоплено на Подолі.

Автором документу є заступник голови фракції “Об’єднання “Самопоміч” – Київ Сергій Башлаков.

Члени комісії підтримали ініціативу Сергія Башлакова, який намагається повернути киянам земельну ділянку в історичній зоні, на якій незаконно звели будівлю на вулиці Оболонська, 29 у Подільському районі Києва.

Для розслідування цього нахабного випадку також було створено робочу групу, яка підтвердила, що будівництво велось без жодних дозвільних документів.

“Порушуючи вимоги чинного законодавства, маючи у власності лише 305,9 м2, зведено без жодної дозвільної документації й речових прав на земельну ділянку будівлю площею 4081,6 м2”, – висновок робочої групи.

Більш того, після завершення будівництва, “власник” намагався його узаконити: оформити право на оренду землі на 5 років. Проте містобудівна комісія не погодилась брати участь і цій афері.
Сергій Башлаков своїм проектом рішення пропонує звернутись до суду для того, щоб зняти з реєстрації договір оренди земельної ділянки, скасувати реєстрацію права власності на об’єкт будівництва, визнати об’єкт самочинним будівництвом, а також привести земельну ділянку до попереднього стану.

Читайте також:

19 вересня

СЕРГІЙ ГУСОВСЬКИЙ: КИЇВ МАЄ ВЕСТИ УКРАЇНУ ВІД...

560 0 116
15 жовтня

Максим Гапчук: На цільові програми Києва з...

1480 0 494
10 лютого

12 лютого Сергій Гусовський проведе відкритий...

315 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.