Активісти “Самопомочі” в Дарницькому районі Києва виявили ряд незаконних забудов

Активісти “Самопомочі” за допомогою інформації Містобудівного кадастру Києва виявили низку нелегальних забудов, про які буде сповіщено органи влади.

Згідно інформації Містобудівного кадастру Києва (http://monitor.mkk.kga.gov.ua) в Дарницькому районі є об’єкти самочинного будівництва, зокрема, за наступними адресами:

  • вул. Здолбунівська, 11в – ЖК «Приозерний» (цільове призначення земельної ділянки: для будівництва житлового будинку, порушення містобудівних вимог, об’єкт не введено в експлуатацію, забудовник невідомий, проводиться досудове розслідування);
  • вул. Славгородська, 25 – ЖК «Славгородский» (будівництво індивідуального житлового будинку (садибного типу), господарських будівель і споруд, порушення містобудівних вимог, об’єкт не введено в експлуатацію, забудовник невідомий, проводиться досудове розслідування);
  • вул. Світла, 3 (цільове призначення земельної ділянки: на вимогу прокуратури від 15.10.2012 р. 05/-2124-12 знято з реєстрації договір оренди зем. діл. від 18.03.2005 №63-6-00227, 90:173:004, для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу по технічному обслуговуванню автомобілів, 1,1935 га., забудовник невідомий, проводиться досудове розслідування);
  • вул. Руденко, 6а (цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування надбудови соціально-побутового комплексу та офісних приміщень над 5-поверховим гаражем порушення містобудівних вимог, об’єкт не введено в експлуатацію, забудовник невідомий, проводиться досудове розслідування);
  • проспект П. Григоренка, 39б (порушення містобудівних вимог, введено в експлуатацію – сертифікат № 16512138613 від 13.08.2012, забудовник невідомий, не реєструвалися)

Зазначені об’єкти, зведені забудовниками шляхом самочинного будівництва, а мешканці вже побудованих багатоповерхівок можуть не отримати документів на квартири.

Крім того, на озері Срібний Кіл серед закладів, які позначені «червоним» – кафе «Каракум» (проводиться досудове розслідування) та «Базілік» (звернення з листом про відкриття кримінального провадження), а також споруджуваний заклад громадського харчування за адресою просп. Бажана, 1-л.

Також визнані незаконними торгівельні приміщення по вул. Є.Чавдар, 1-3 (порушення містобудівних вимог, об’єкт не введено в експлуатацію), гаражі по вул. Драгоманова, 27 (побудовані на ділянці КП «Управління житлового господарства Дарницького району м. Києва»), автомийка (вул. Вірменська, 2-а) та шиномонтаж (Харківське шосе, 242/10).

Також Ви можете самостійно контролювати ситуацію, а у разі виявлення випадку незаконного будівництва, зателефонувати або звернутися до нашої громадської приймальні (вул. Ілліча, 12) за тел.: 337-10-14.

Використано інформацію Містобудівного кадастру Києва – http://monitor.mkk.kga.gov.ua/

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

09 лютого

Фоторепортаж з акції проти політизованих рішень...

458 0
21 вересня

У Святошинському районі Києва з’явиться новий...

1253 0
27 липня

Працівники Департаменту соціальної політики КМДА...

1231 0 39

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!