Знайомимося: Андрій Перехрест

Частини Дарницького та Дніпровського районів столиці об’єднує виборчий округ №216. Від партії “Самопоміч” на цьому окрузі висувається кандидатом до Верховної Ради Андрій Перехрест. Хто він такий?

Знайомимося з нашим кандидатом.

Бізнесмен, благодійник, батько

Всім привіт! Я – Андрій Перехрест. Від самого народження проживаю у Дніпровському районі Києва. Навчався у 42-й школі. Маю тут власну справу у сфері автомобільного сервісу. Разом з дружиною виховую трьох дітей і хочу створити для них ту країну, в якій хотілося би жити, навчатися, працювати і досягати успіху.

Мій життєвий принцип: «Ти – це твої дії». Тому я щодня намагаюся робити ті вчинки, які говоритимуть самі за себе, які будуть змінювати світ на краще. З 2010 року займаюся благодійною діяльністю, маю фонд, який опікується зокрема і програмою «Добрі речі» – йдеться про централізований збір гуманітарної допомоги і її передачу людям, що можуть її потребувати: малозабезпеченим, багатодітним, переселенцям і т. д.

Програма “Добрі речі” існує завдяки активній підтримці активу “Самопомочі”

Я активно підтримую місцеву молодіжну команду з міні-футболу. Спорт – це важлива частина мого життя. Він розвиває не лише фізичну силу, але і міць духу, вольові якості. Тому вважаю, що для дітей і молоді потрібно давати якомога більше можливостей займатися спортом і вести здоровий спосіб життя.

На мітингу разом з Андрієм Садовим

Чому я із “Самопоміччю”? Бо це нині єдина партія, яка сполучає в собі водночас досвід найскладнішої парламентської каденції в історії України та новизну підходів, демократичність, прогресивність. Для мене це партія здорового глузду і я радий, що разом з цими людьми творю добрі справи.

Програма

Кілька слів про мою програму. Не стану обіцяти золотих гір. Натомість маю кілька основних напрямків, якими планую займатися.

День Злуки

Повернути Києву місцеве самоврядування!

Київ – єдине місто в Україні, яке не має місцевого самоврядування. Я йду до парламенту, щоб повернути Києву місцеве самоврядування. Для цього буду боротись за прийняття Закону «Про столицю – місто Київ».

Містом управлятимуть люди, які обираються киянами і будуть діяти в інтересах киян, а не Президента. Бюджет буде прозорим і зрозумілим для людей. Кияни знатимуть на що витрачається кожна копійка і всі кошти будуть йти на потреби громади, оскільки люди зможуть ефективно керувати своїми районами через представників у районних радах.

Гарантувати безпеку людям!

Я іду до парламенту, щоб ви жили у безпеці і порядку. Для цього просуватиму проект закону про муніципальну поліцію. Для мене важливо, щоб люди не боялися залишати на вулицях незамкнені власні авто чи заходити у підземний перехід ввечері. 

В усіх розвинених країнах є сильна муніципальна поліція. Міста мають право забезпечити порядок і безпеку у житлових будинках і дворах навколо, охороняти міське майно та громадський порядок на вулицях. В Україні ж такого немає. Національна поліція не завжди встигає оперативно реагувати на виклики людей, а люди навіть не мають можливості повернути свій  вкрадений телефон. 

В місті не мають продаватись наркотики, а люди не повинні хвилюватись за своїх дітей, коли ті ідуть зі школи чи гуляти з друзями. Я провів масу автопробігів та інших акцій, спрямованих на боротьбу з наркоторгівлею, але цю проблему системно подолати можна лише на рівні владних органів.

Я буду боротись, щоб зібраний акциз з тютюну та алкоголю йшов на профілактику наркотичної залежності, а також на розвиваючі курси для діток, малювання, музику, спорт, щоб за ці кошти будувалися спортивні комплекси та майданчики, які покажуть молоді альтернативу депресивному вигоранню в наркотичній залежності – альтернативу у вигляді блискучого саморозвитку!

Суттєво скоротити черги до дитячих садочків!

Я іду до парламенту, щоб на законодавчому рівні вирішити проблему браку дитячих садочків і шкіл, переповненості класів та груп. Діти та викладачі мають навчатися і працювати в гідних умовах. 

Ми на законодавчому рівні зобов’яжемо забудовників передбачити у проектах будівництва достатньо місця для спорудження шкіл, садочків, стадіонів, амбулаторій. 

Ми будемо боротись за прийняття нового закону про дошкільну освіту, який дозволить запровадити систему фінансування дитсадків за принципом “гроші ходять за дитиною”. Кожному з батьків надаватиметься ваучер (сертифікат) на суму, яку місто щорічно виділяє на навчання дитини в комунальному садочку. Люди матимуть можливість обрати: комунальний дитсадок чи приватний, розрахувавшись ваучером. 

Таким чином діти відвідуватимуть сучасні садочки та школи, що розташовані неподалік від дому. Зникнуть нескінченні черги на вступ до садочків.

Захистити підприємців від свавілля чинушів!

Я маю досвід успішного підприємництва та розумію, як тяжко створювати робочі місця. Тому в парламенті я буду захищати бізнес від свавілля силових органів, хабарів та непотрібних перевірок. 

Для цього буду боротись за:

  • Ліквідацію економічних підрозділів прокуратури, поліції, СБУ та податкової міліції.
  • Щоб усі державні послуги надавались через електронні сервіси.
  • Усунення монополій з ринків газу, нафти, вугілля, нафтопродуктів та електроенергії. 
  • Створення комфортної податкової системи, яка стане драйвером економіки – введемо податок на виведений капітал.
  • Прозору роботу митниці та податкової. Запровадження контролю за трансфертним ціноутворенням, ухвалимо антиофшорні закони.

Контакти

Якщо ви бажаєте долучитися до команди Андрія Перехреста чи задати йому запитання, зверніться до офісу Об’єднання “Самопоміч” Дніпровського району Києва.

Тел:
+380508886091
+380988886091
+380445921248

Адреса: вул. В.Сосюри, буд. 7 (2-й поверх)

Запрошуємо стати агітатором, членом ДВК чи спостерігачем на виборчих дільницях 216 округу м. Києва у нашій команді. Для цього потрібно заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/5qeLjqbWLXTr3sta7

Тільки пліч-о-пліч зможемо розхитати цю застарілу та корумповану систему!
Змінимо 216 округ – зможемо змінити і країну!

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

03 серпня

Навчання в рамках проекту «Енциклопедія Територій»

3286 0
27 серпня

Активісти «Об’єднання «Самопоміч» в...

1468 0 1
04 лютого

Запрошуємо до громадського обговорення...

962 0 167

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!