Під загрозою опинилась одна із «артерій» живлення питною водою Києва — плавуча насосна станція «Роса-300»

«Таємний» забудовник вирішив, що може розпочати у безпосередній близькості від станції незаконне будівництво. Хто і коли роздав дозвіл на це будівництво, наразі невідомо.

Впритул до території насосної станції «Роса-300», на відстані близько 50 метрів, ведеться інтенсивне освоєння земельних ділянок під будівництво. Ці дії суперечать державним будівельним нормам, оскільки охоронна зона насосної станції має становити не менше 100 метрів.

Депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Ганна Сандалова повідомила, що протягом вересня-листопада 2016 року були направлені запити до Держгеокадастру, Державної архітектурної будівельної інспекції (ДАБІ), Хотянівської сільради щодо статусу цього будівництва. Всі вищезгадані установи заперечили надання дозволу на будівництво.

Тепер слово за міським головою. Саме до нього направлено депутатське звернення Анни Сандалової з метою передачі зазначених земельних ділянок «у постійне користування КМДА для суспільних потреб».

«Об’єднання «Самопоміч» – Київ всіма законними методами добиватиметься зупинки цього ганебного будівництва, яке може паралізувати функціонування станції і, відповідно, позбавити мешканців Києва можливості отримувати придатну для використання воду та погіршить якість питної води.

Читайте також:

24 квiтня

Ольга Балицька закликає Мінкульт не погоджувати...

653 0 59
22 грудня

У Київраді з’явиться година запитань до міського...

262 0 24
04 квiтня

Дитсадок та школа у небезпеці: міського голову...

2109 0 7

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.