Посол Канади в Україні: «Ви маєте потужний позитивний потенціал»

26 квітня відбулася чергова зустріч в рамках проекту «Молодь без кордонів». Цього разу юні кияни мали можливість особисто поспілкуватися з послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Під час зустрічі дипломат, зокрема, відзначив, що незважаючи на збройний конфлікт на сході, наша країна залишається інвестиційно привабливою для світу. При цьому порадив створити комфортні правові умови для ведення бізнесу в Україні.

Одними з головних чеснот українців дипломат назвав благородність, простоту і розум. «Ви навіть не уявляєте, який ви маєте потужний позитивний потенціал!», – відзначив посол.

Читайте: «Самопоміч» познайомила молодих киян з послом Швейцарії в Україні

Разом із тим, пан Ващук наголосив, що українці часто переживають «лихо від розуму»: попри високу освіченість, багато хто ставить собі за ціль всіх обманути. «В більшості українців йде занадто багато енергії на те, що обхитрувати один одного, або захистити себе від обману інших. В результаті, на це йде колосально велика кількість часу, яку б можна було витратити на більш корисні справи», – сказав дипломат.

Спілкування з Романом Ващуком відбувалося у рамках уже традиційного в столиці проекту «Молодь без кордонів». Юні кияни та гості столиці спілкувалися з дипломатом про культуру, політику, дружні взаємини Канади та України.

Нагадаємо, раніше молодь зустрічалася з поважними послами Латвії, Грузії, Литви та Швейцарії в Україні – Аргітою Даудзе, Міхеїлом Уклебою, Марюсом Януконісом та Гійом Шойрером.

Читайте: «Самопоміч» познайомила молодих киян з послом Литовської Республіки в Україні

Додамо, проект «Молодь без кордонів» – лише одна з великої кількості ініціатив Молодіжного крила «Обє’днання «Самопоміч» ­– Київ. Молодих людей запрошують долучатися до низки й інших освітніх, соціальних та екологічних проектів. Окрім того, Молодіжне крило «Об’єднання «Самопоміч» Київ відкрите до співпраці і надає можливість усім охочим реалізувати власні ідеї та задуми. Детальнішу інформацію щодо можливостей, які можна втілити в життя за допомогою Молодіжного крила можна знайти на їх сторінці у FACEBOOK.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

15 лютого

Революція в сфері оренди міського майна: у Києві...

1338 0
09 грудня

Київ на межі. Колись найкраще місто для життя

2124 0
03 червня

Київ має бути містом рівних можливостей

2694 0 105

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!