Повернути киянам спортивний комплекс «Схід»: у Київраді зареєстрували відповідний проект рішення

11 квітня у секретаріаті Київської міської ради зареєстрували проект рішення, який спрямований перевести будинок культури «Дніпро», спорткомплекс «Схід», стадіон «Схід» та стрілецький тир, які знаходяться на вул. Бориспільська, 8, до комунальної власності громади столиці.

Одним з авторів проекту рішення «Про забезпечення прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва об’єктів соціальної інфраструктури виробничого об’єднання «Київський радіозавод» є депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Дмитро Стрижов.

Будинок культури «Дніпро», спорткомплекс «Схід», стадіон «Схід» та стрілецький тир знаходяться на балансі Державного підприємства «Виробниче об’єднання «Київський радіозавод». Втім у 1997 році Арбітражний суд Києва своєю постановою визнав це підприємство банкротом. При цьому, ліквідаційна процедура триває з 1997 року донині, а об’єкти соціальної інфраструктури віднесені до ліквідаційної маси. Останнє унеможливлює користування приміщеннями відповідно до їх цільового призначення.

Тож, дослухавшись до думки громади, яка неодноразово піднімала питання повернення спорткомплексів у комунальну власність, депутат «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Дмитро Стрижов спільно з колегами з інших фракцій зініціювали проект рішення, за допомогою якого їм вдасться врятувати ці об’єкти соціальної інфраструктури. Зокрема, документ передбачає  звернення до суду з позовом про виключення із ліквідаційної маси Державного підприємства «Виробниче об’єднання «Київський радіозавод» вищезгаданих  об’єктів і передачу їх до комунальної власності територіальної громади Києва.

Додамо, киянам також пропонують підписати електронну петицію за повернення спорткомплексу «Схід» у комунальну власність.

Нагадаємо, наступними етапами «руху» цього проекту рішення буде голосування за нього членами Комісій КМР, а згодом – винесення на голосування у сесійну залу Київради.

Читайте також:

18 лютого

«Об’єднання «Самопоміч» вимагає призначити...

425 0 294
07 липня

Звернення депутатів Київради до Президента...

410 0 402
09 листопада

Карта голосування “Об’єднання...

343 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.