При Київраді хочуть створити Дитячу дорадчу раду

Постійна комісія Київради з питань самоврядування підтримала проект рішення про створення Дитячої дорадчої ради. До її складу входитимуть діти 14-18 років, які безпосередньо долучатимуться до прийняття рішень у міськраді, які їх стосуються.

Відповідний документ співавторства депутатів «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Юлії Лобан, Вадима Васильчука, Вадима Ноздрі та Олексія Руденка розглядали 11 липня.

Передбачається, що Дитяча дорадча рада братиме участь в обговоренні і прийнятті рішень, які стосуються дітей, надаватиме пропозиції щодо покращення якості та ефективності діяльності органів влади, які здійснюють захист прав та інтересів дітей. Окрім того, рада може ініціювати власні програми та проекти рішень, організовувати семінари, круглі столи тощо.

Читати також: За ініціативи столичної «Самопомочі» в Київраді з’явиться дитяча кімната

До складу Дитячої дорадчої ради можуть бути включені діти 14-18 років, які представляють учнівське самоврядування шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, дітей з багатодітних та неповних сімей, малозабезпечених сімей, представники дитячих громадських організацій.

«Подібний галузевий дорадчий орган є у всіх містах Європи. Діти мають право брати участь у місцевому самоврядуванні. Планується, що кожен район столиці представлятиме дві дитини, які входитимуть в склад Дитячої дорадчої ради», – прокоментувала ініціативу Юлія Лобан.

Додамо, перед тим, як за ініціативу про створення Дитячої дорадчої ради голосуватимуть депутати Київради, документ має розглянути комісія з освіти.

t_logo

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

28 листопада

Масштабному парку вздовж Почайни – бути!

653 0 56
04 червня

«Карітас» і Самопоміч: Добрі речі – дітям

1022 0
22 лютого

«Самопоміч» офіційно захистила Замкову гору від...

1153 0 2896

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!