Приміщення, в якому депутат столичної «Самопомочі» складав акт про незаконну приватизацію в центрі Києва, “замінували”

14 квітня депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Леонід Антонєнко склав акт, який засвідчує грубе порушення умов аукціону, проведеного Департаментом з питань власності КМДА щодо приватизації комунальної власності на вул. Терещенківській, 13.

Як повідомив депутат, у громади «викрали» приміщення Ради ветеранів війни столичної міської організації через непрозоро проведений аукціон у КМДА, до якого допустили лише одного претендента. Відтак, саме він (мешканець Оболонського району Качалов О.В) придбав приміщення за мінімальною ціною і таким чином повністю знівелював суть аукціону.

Леонід Антонєнко відзначає, що об’єктивних підстав відмови іншим претендентам, які хотіли взяти участь у конкурсі не було. Окрім того, йому стало відомо про те, що керівництво Департаменту з питань власності КМДА вимагало продати приміщення на Терещенківській 13 одному претенденту.

«Інших претендентів назвали «проходимцями» і родичами депутатів. Цікаво, чому саме цей єдиний претендент отримав таку прихильність керівництва міста, яке персонально з’явилось на біржу для забезпечення безальтернативності продажу? Питання риторичне», – відзначив депутат.

Леонід Антонєнко вирушив на біржу, де і відбувався аукціон, аби скласти акт, який засвідчує грубе порушення умов конкурсу. Втім, коли він почав оформлювати документ, приїхала поліція, яку через анонімне повідомлення проінформували про замінування приміщення.

«Почалася паніка. Розрахунок був на те, що замість того щоб зафіксувати порушення, люди покинуть приміщення біржи і тоді можна буде «оформити» крадіжку комунальної власності у спокої», – повідомив Леонід Антонєнко, відзначивши, що «розрахунок» авторів анонімного дзвінка не справдився – акт встигли скласти до того, доки спецслужби звернулися до всіх з вимогою звільнити приміщення.

Зважаючи на ситуацію, що склалася, фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді висуває наступні вимоги:

  • невідкладно ініціювати запровадження ProZorro Sale для продажу
    комунального майна;
  • розпочати антикорупційне розслідування проти керівництва Департаменту
    власності і за його наслідками ухвалити кадрові рішення;
  • дискваліфікувати біржу, за участі якої у громади міста було вкрадено майно.

Наразі готується депутатське звернення від імені Леоніда Антонєнко та голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Сергія Гусовського до міського голови щодо скликання позачергового засідання антикорупційної ради при міському голові з метою невідкладного реагування на ситуацію, що склалася.

Читайте також:

28 березня

ДЕНЬ МОЗКУ В КМДА

631 0
21 березня

100 днів «Об’єднання «Самопоміч» в Київраді...

2240 0
27 березня

У “КИЇВПАСТРАНСІ ” ДОМОГЛИСЯ...

234 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!