«Самопоміч» звернулася до прокуратури з вимогою припинити незаконне будівництво на Поштовій площі

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» – Київ звернулася до прокуратури міста Києва з вимогою вжити відповідних заходів щодо припинення незаконного будівництва торгівельного центру на Поштовій площі.

Документ, адресований державному раднику юстиції 3-го класу Роману Говді та керівнику прокуратури Подільського району міста Києва Дмитру Прокудіну, надіслав голова столичної «Самопомочі» Сергій Гусовський 18 серпня.

У зверненні йдеться про незаконне будівництво торгівельного центру з кафе (загальною площею – 8 697 м2) та підприємств харчування (загальною площею – 3 596 м2), що розгорнулися на Поштовій Площі. Повідомляється, що право користування земельною ділянкою, на якій здійснюється будівництво, так і не було оформлене в установленому порядку. Таким чином, забудовник, який зводить ТЦ, порушує законодавство, будуючись фактично на самовільно захопленій земельній ділянці, що належить до комунальної власності. Своєю чергою, забудовник пояснює свої дії тим, що об’єкти будівництва є частинами інженерно-транспортної інфраструктури, через що роботи з їх зведення можуть здійснюватися без оформлення права користування земельною ділянкою. Втім, трактування, що кафе та магазини є частиною транспортної інфраструктури, суперечить здоровому глузду.

Зважаючи на кричуще самовільне захоплення землі у центрі столиці, столична «Самопоміч» звернулася до прокуратури з вимогою вжити відповідних заходів, аби припинити незаконне будівництво. Фракція наполягає на зверненні до суду з метою скасування містобудівних умов, які свого часу видав забудовнику Департамент містобудування та архітектури КМДА. Окрім того, у документі, направленому в прокуратуру,  йдеться і про звернення до суду з метою усунення наслідків незаконного будівництва та відшкодування місту завданої шкоди.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

08 липня

Київ має протистояти виборам в окупованому Донбасі

2022 0 6
19 серпня

Непроста схема: земельна ділянка, що належить...

2190 0
28 березня

На Трухановому острові пропонують створити...

2374 0 73

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!