Резюме проекту:

культура1-1

Проект із об`єднання зусиль усіх суб`єктів культурної сфери,який включає в себе серію заходів та під проектів з метою залучення якнайширшого кола киян до творення культурного продукту в місті.

Якщо у Вас є бажання і ви маєте цікаві ідеї, долучайтесь до нас!

Координатор компанії:

Микита Дядюшко

Тел:.(095)50-25-283

e-mail: diadiushko7@gmail.com

Збережемо українські традиції – ознайомлення з історією виникнення українських свят, українськими традиціями. Проведення заходів, майстер класів напередодні українських свят.

Сімейне джерело – родинне художньо-спортивне свято. Показові виступи дитячих музичних і хореографічних колективів, майстер-класи, відкрита бібліотека та багато цікавинок для чудового настрою та яскравого сімейного відпочинку.

Флешмоби та квести до державних свят – флешмоби – акції до державних свят, як найбільш оперативний способ виразити суспільну думку або звернути увагу на ті чи інші проблеми. Квест – спортивно – інтелектуальні змагання з великою кілкістю логічних та цікавих завдань, які проводяться на регулярній основі для всіх бажаючих.

Культурні та інтелектуальні вечори для людей похилого віку

Повний опис проекту

Повний опис проекту

Збережемо українські традиції

Ознайомлення киян з українськими традиціями та звичаями. Проведення заходів та майстер-класів напередодні українських свят.

Флешмоби та квести до державних свят

Флешмоб-акції до державних свят, як найбільш оперативний спосіб виразити суспільну думку або звернути увагу на ті чи інші проблеми.

Квест – спортивно-інтелектуальні змагання з великою кількістю логічних та цікавих завдань, які проводяться на регулярній основі для всіх бажаючих.

 Сімейне джерело

Це родинне художньо-спортивне свято. Показові виступи дитячих музичних і хореографічних колективів, майстер-класи, відкрита бібліотека та багато цікавинок для чудового настрою та яскравого сімейного відпочинку!

Екскурсії для дітей та дорослих

Для киян та гостей міста на постійній основі організовуємо різноманітні та  захоплюючі екскурсії, які розкриваю історико-культурну спадщину Києва.

Походи до театрів для людей старшого віку.

Запис за  телефоном:  (044) 222 80 16 в Подільському районі та в Шевченківському  районі  (044) 222 99 14

Культурні та інтелектуальні вечори для людей старшого віку


Команда проекту

Тел.: (044) 537 07 53

E-mail: kyiv@samopomich.ua