Резюме проекту:

розум1-1

Освітня ініціатива «Київ – розумне місто» покликана активно популяризувати точні,природничі та комп`ютерні науки серед мешканців міста. Навчання проходить за участі професійних викладачів,тренерів,спеціалістів,науковців,волонтерів,які прагнуть навчити суспільство розвивати наукову діяльність та надихнути молодь розвивати науковий потенціал України. Проект покликаний зробити Київ містом розумних мешканців.

Координатор компанії:

Микита Дядюшко

Тел:.(095)50-25-283

e-mail: diadiushko7@gmail.com

 

Освітні тренінги – тренінг сьогодні є незамінним елементом системи навчання й розвитку в будь-якої людини,тому ми на постійній основі проводимо навчання суспільно-політичні  тематики для всіх бажаючих.

Smart Start – викладення точних юридичних,екологічних,фінансових дисциплін в інтерактивній цікавій формі.

Комп`ютерні  курси для людей похилого віку – практичні заняття роботи з комп`ютером та інтернетом, проводяться кожного тижня в Шевченківському, Подільському та Святошинскьому районах.

Безкоштовні курси української мови – безкоштовні курси української мови організовані ГО «Об`єднання «Самопоміч» разом з волонтерами БКУМ. Проводиться кожного дня, за дресами Михайлівська 6, та Волоська 50/38.

Безкоштовні курси англійської для учасників АТО – знання іноземних мов має ключову роль і є невід`ємною складовою професійної реалізації у сучасному світі.

Буккросинг- цікавий соціальний рух, полягає в обміні прочитаними книгами.

 

 

Повний опис проекту

Повний опис проекту

Smart start

Викладання точних, юридичних, екологічних, фінансових  дисциплін  в інтерактивній формі, освітні тренінги.

Освітні тренінги

Тренінг сьогодні є незамінним елементом системи навчання й розвитку будь-якої людини, тому ми на постійній основі проводимо навчання на цікаві суспільні та політичні теми для всіх охочих.

Буккросинг

Підтримуємо ідею соціального  руху, який полягає в обміні  прочитаними книгами. Не дайте запилитися вашим книгам на  полицях!

Книги Ви можете принести до офісу наших ініціативних груп, що є в кожному  районі міста або передати нашим активістам.

Адреси наших осередків – за посиланням: http://kyiv.samopomich.ua/kontakti/#public

Комп’ютерні курси для людей похилого віку

Практичні заняття роботи з ком`ютером та інтернетом, що проводяться в Подільському, Шевченківському та Святошинському  районах міста.

Навчально – розважальні квести та ігри


Команда проекту

Тел.: (044) 537 07 53

E-mail: kyiv@samopomich.ua