Резюме проекту:

здоров'я1-1

Мета проекту- заохотити людей дбати про своє здоров`я, займатися спортом, активно проводити будні та вихідні дні, правильно харчуватися та лікуватися, тим самим нести відповідальність за власне життя,стати прикладом для людей навколо. Завдяки плідній співпраці з федераціями міста, кампанія спорту та здорового життя «Здорове місто» має можливість допомогти кожному, хто прагне себе знайти у тому чи іншому виді спорту. Ми пропонуємо аам, зайнятися спортом, брати участь у майстер класах, розважальних акціях, різноманітних змаганнях. Долучайтесь до нас та відкривай спорт для себе!

Координатор компанії:

Микита Дядюшко

Тел:.(095)50-25-283

e-mail: diadiushko7@gmail.com

 

Ярмарок Спорту – мета цього проекту є популяризація здорового способу життя серед підростаючого покоління. Презентація всіх спортивних секцій та федерацій спорту району для батьків і дітей. Проект реалізовується спільно з Федерацією стронгменів України.

Стоматологія для дошкільнят – наші волонтери в інтерактивній формі розповідають малечі як правильно доглядати за ротовою порожниною.

Турніри з міні-футболу та триболу– для підвищення інтересу дорослих і дітей до командних видів спорту регулярно проводимо турніри з міні-футболу та триболу в усіх районах міста Києва.

Повний опис проекту

Повний опис проекту

Ярмарок спорту

Мета: популяризація здорового способу життя. Презентація всіх спортивних секцій та федерацій спорту району для батьків та дітей. Проект реалізовується спільно з Федерацією стронгменів України.

Оздоровлююча гімнастика  та йога на свіжому повітрі

Займатися гімнастикою та йогою на свіжому повітрі набагато краще, ніж у приміщенні. Тому на постійній основі в літній період організовуємо безкоштовні заняття з йоги та гімнастики для всіх бажаючих.

Турніри з міні-футболу та триболу для дорослих і дітей

Для підвищення інтересу дорослих і дітей до командних видів спорту регулярно проводимо турніри з міні-футболу та триболу у всіх районах Києва.

Турнір з риболовлі «Візьми і злови»

Для рибаків-аматорів, які готові випробувати свої сили щорічно проводиться справжній рибацький челендж «Візьми і злови».

Стоматологія для дошкільнят

Наші волонтери в інтерактивній формі розповідають малечі як правильно доглядати за ротовою порожниною.


Команда проекту

Тел.: (044) 537 07 53

E-mail: kyiv@samopomich.ua