Психологічна підтримка у стаціонарних дитячих онкологічних відділеннях – проблеми сьогодення

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у круглому столі  на тему: «Психологічна підтримка у стаціонарних дитячих онкологічних відділеннях – проблеми сьогодення», який відбудеться за ініціативи депутата Київради від фракції “Об’єднання “Самопоміч” Юлії Лобан.

Захід пройде 19 грудня о14.00 в залі засідань Київської міської ради (вул. Хрещатик, буд. 36).

На сьогоднішній день в дитячих онкологічних відділеннях не передбачена посада психолога, хоча присутня гостра потреба в психологічній допомозі онкохворим дітям і їх батькам.

Під час круглого столу будуть обговоренні наступні питання: які проблеми психо-соціального характеру існують у дітей, що перебувають на лікуванні у онкологічних відділень, як вони впливають на їх стан здоров’я і одужання, як це відображається на роботі медперсоналу та з якими труднощами зустрічаються їх батьки.

Також, ми обговоримо можливість допомоги сім’ям з онкохворими дітьми та ознайомимось з презентацією програми «Постав правильно кому: ДИТИНСТВО СЬОГОДНІ НЕ МОЖНА ПЕРЕНЕСТИ НА ПОТІМ!».

Бажаючі взяти участь у обговоренні можуть зареєструватися за телефоном: 063-838-13-78 ( Юлія) або за електронною адресою: YULIYADROBKO@UKR.NET.
Щодо бажаючих виступити, також необхідно здійснити попередній запис – регламент виступу 3-5 хв.  Прохання надіслати матеріали згідно яких буде здійснюватись виступ до 16 грудня 2016 року.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

22 грудня

Депутати Київради ухвалили Громадський бюджет...

1498 0
04 жовтня

«Самопоміч» започаткувала дискусію в парламенті...

1064 0 74
25 лютого

Бездіяльність промерської більшості в Київраді...

863 0 1221

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!