Роман Марченко подав заяву про складання депутатського мандату

1059 0

У четвер, 9 лютого, заява Романа Марченка про складання депутатського мандату була озвучена секретарем Київської міської ради під час пленарного засідання.

Роман Марченко завершує свою політико-волонтерську місію в Київраді і передає мандат наступному депутату “Самопомічі”, що переміг на виборах 2015 року. За 14 місяців своєї каденції Роману вдалося реалізувати ряд корисних для киян ініціатив. Серед іншого, він  допоміг громаді Дарниці зберегти озеро Срібний Кіл і розпочав процес створення навколо нього паркової зони, ініціював арешти земельних ділянок незаконних забудов Сінного ринку та Олександрівської лікарні, активно працював в режимі комісій, робочих груп і пленарних засідань. Звіт про діяльність депутата дивіться за посиланням.

Ми всі знаємо, що система місцевого самоврядування в Україні побудована на волонтерських принципах, тобто депутати місцевих рад поєднують свою професійну роботу з обов’язками депутата місцевої ради.  Незважаючи на відповідні навантаження, Роман Марченко поряд з високою ефективністю депутата Київради, відзначився активною громадсько-патріотичною позицією, вів і веде чимало гучних суспільно важливих справ. До прикладу, з колегами з юрфірми «Ілляшев та Партнери» пан Марченко займається відстоюванням інтересів українських державних компаній з окупованого Криму в Європейському суді з прав людини, захистом інтересів держпідприємства «Антонов» у судових органах РФ тощо. Романа постійно призначають арбітром в справах міжнародного комерційного арбітражу. Також пан Марченко є віце-президентом Асоціації юридичних фірм України і головою постійно діючого Третейського суду при Асоціації юридичних фірм України. Ми надзвичайно цінуємо ті неймовірні зусилля, які затратив Роман аби поєднувати свою професійну діяльність з бездоганним виконанням повноважень депутата місцевої ради.

Для Романа і всіх членів нашої команди завжди пріоритетом була і буде залишатися якість тої громадської роботи, яку ми проводимо на користь киян.  Робочі плани Романа на 2017 рік вимагають великої кількість закордонних і місцевих відряджень. Ці обставини ставлять під загрозу продовження ним якісного виконання численних обов’язків депутата місцевої ради. Тому виходячи з принципів ефективності, доцільності і командної гри, київська команда «Самопомічі» узгодила і підтримала прохання Романа передати його мандат наступному депутату від “Самопомічі”, що переміг на виборах 2015 року – Надії Пестерєвій.

Роман Марченко залишиться в близькому колі експертного середовища Самопомочі, продовжить працювати на благо міста й країни. Дякуємо за дійсно плідну співпрацю, допомогу і досвід!

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

23 травня

Кияни отримають будь-яку інформацію щодо...

1376 0 90
23 березня

Якість виконання дорожніх робіт у столиці,...

911 1 254
25 січня

У Києві в тестовому режимі запрацювала єдина база...

1523 0 4

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!