Сергій Гусовський: Бюджет міста на 2016 рік сформований непрозоро

1439 0 343

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді проголосувала проти рішення про ухвалення проекту бюджету на 2016 рік, оскільки в процесі його розгляду виникло чимало зауважень щодо прозорості його формування.

Зокрема, що стосується докапіталізації комунального банку «Хрещатик», на що в проекті закладено 150 млн грн. Це свідоме заливання грошей у дірку під назвою «корупція + неефективність». Про це під час засідання Київради заявив голова фракції Сергій Гусовський.

«Співвласниками так званого комунального банку, де місту належить всього 25%, є громадяни інших країн, які мають по 6-8,5% акцій:
Тіфані Ніколь Браун (Беліз)
Летриция Николь Ламб (Беліз)
Меть’ю Адріан Бредлі (Беліз)
Шейла Вілна Магнан (Сейшели)
Лінді Равінія (Сейшели)
Ванесса Джозі Пайє (Сейшели)
Пампина Вотсі (Кіпр)
Петрос Авраам (Кіпр)
Рафаель Энріке Ален (Панама)

а також австрієць Микола Солдатенко.

Докапіталізовуючи цей банк, ми фінансуємо чиюсь діяльність по розмиванню коштів. Це не призведе до його збереження. Ми будемо витрачати кошти на тих, хто потім витрачатиме їх на свої персональні потреби. Це втрата коштів міста», – підкреслив Гусовський.

Тому фракція висунула умову виключити з проекту рішення про бюджет-2016 пункт щодо докапіталізації банку. Крім того, «Самопоміч» висунула це кілька умов щодо формування бюджету.

По-перше, до 15 січня 2016 року профільні департаменти КМДА повинні надати на розгляд депутатам та відповідним комісіям Київради звіти щодо виконання міських цільових програм у 2015 році, оскільки це одна з найбільш витратних статей бюджету. По-друге, звіти щодо фінансових результатів роботи у 2015 році 10 найбільших за доходами і 10 найбільших за видатками міського бюджету комунальних підприємств.

Як зазначив Гусовський, до 1 лютого 2016 року ці звіти необхідно було розглянути у профільних комісіях Київради і запропонувати відповідні корективи проекту бюджету на 2016 рік.

«Оскільки депутати з інших фракцій не погодилися з нашими пропозиціями, «Самопоміч»  не стала підтримувати рішення про ухвалення бюджету на 2016 рік.  Принципи, якими керується «Об’єднання «Самопоміч» у своїй діяльності, це прозорість, компетентність та  відповідальність. При формуванні головного фінансового документу вони були порушені»,- підкреслив Сергій Гусовський.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

14 березня

Карта голосування «Об’єднання «Самопоміч» в...

1219 0 33
21 квiтня

Війна і мир петицій

1263 0
09 травня

Відродження «Братислави»: на Оболоні з’явиться...

1577 0 61

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!