«Самопоміч» має чітку візію щодо майбутнього Києва: не точкові покращення, а стратегічні зміни», – Сергій Гусовський

Столична команда «Об’єднання «Самопоміч» має чітку візію, яким має бути Київ для того, щоб у ньому було комфортно та затишно жити, а тому зосередиться на стратегічних питаннях: бюджетній політиці, місцевому самоврядуванні, містобудівних рішеннях, екологічних проблемах та безпеці.

Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Сергій Гусовський на початку пленарного засідання депутатів КМР 14 вересня.

«Фактично, ми пишемо новітню історію столиці нашої держави. Від нас залежить, чи це буде історія точкових покращень, чи історія системних, стратегічних змін», – зазначив голова фракції, звертаючись до присутніх у залі депутатів.

Сергій Гусовський, зокрема, наголосив на необхідності прийняття бюджетного регламенту. Це документ, який якісно врегульовує процедуру формування бюджету столиці. Основна мета – зробити процес прозорим і підконтрольним. Окрім того, депутат зазначив, що столична «Самопоміч» продовжуватиме боротьбу за відновлення районних рад та зосередиться на системних містобудівних рішеннях, які мають на меті зупинити хаотичну забудову міста. Неабияку увагу столична «Самопоміч» планує приділити також і вирішенню екологічних проблем Києва. Середі пріоритетів столичної «Самопомочі» – і питання безпеки, оскільки вони неабияк турбують киян.

«Можна по-різному ставитись до того, яке місце займає Київ у різноманітних рейтингах, але треба визнавати і мати сміливість сказати, що майже в кожній галузі буття нашого міста є хронічні проблеми і хронічні захворювання. А тому боротися з ними можна, лише визнаючи ці проблеми. Фракція «Об’єднання «Самопоміч» має дуже жорстку позицію щодо всіх цих проблем, і ми віримо, що наші рішення зможуть об’єднати залу і консолідувати голосування депутатів усіх фракцій», – резюмував Сергій Гусовський.

t_logo

Підпишіться на наш канал у Telegram: t.me/SamopomichKyiv

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

10 лютого

Вісім демократичних сил проведуть прес-брифінг...

480 0 38
02 грудня

Долучайтеся до експертної групи «Об’єднання...

1310 0
21 березня

Батьки учнів 142 ліцею Києва висунули міській...

376 0 77

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!