САМОПОМІЧ ПРОДОВЖУЄ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “SMART START”

470 0

Його мета – популяризувати науку, збільшити зацікавленість школярів у природничих спеціальностях та розвинути бажання молоді вчитися все життя. Ініціатор проекту – громадське об‘єднання «Самопоміч» міста Києва.
Як подати фізику, математику, хімію, астрономію так, щоб школярі займалися цими науками залюбки? Відповідь на це питання криється в особливостях викладання – доступно та яскраво кожної теми, із максимальним залучення дітей у процес навчання.
Вже існуючі освітні проекти для дітей, як правило, комерційні, навчання платне, територіально покривають 1-2 райони міста. Даний же проект безкоштовний, і його передбачається поширити на весь Київ та Україну.
Для молоді 20-30 років передбачено викладання таких предметів як бізнес, психологія, суспільствознавство. Передбачається запрошення кваліфікованих тренерів та лекторів, а також різні форми занять: практикуми, майстер-класи, лекції, тренінги, що являють собою безкоштовний ресурс знань.
Розвиток проекту передбачає партнерство із вишами. До співпраці запрошені експерти та лектори з України та закордону, просто цікаві люди. Передбачено розвивати сайт проекту, зробити з нього цікавий портал для молоді та дітей
Навчання будуть проходити на базі місцевих бібліотек.
28 березня в суботу о 14.00 стартує у Дніпровському районі у бібл. ім Горького на вул. Плеханова, 4-а.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

09 лютого

Як виховати героїв? Відповідь Вадима Васильчука...

659 0
28 березня

ДЕНЬ МОЗКУ В КМДА

1190 0
20 жовтня

Дайджест: тиждень “Об’єднання “Самопоміч” – Київ...

1133 0