САМОПОМІЧ ПРОДОВЖУЄ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ “SMART START”

497 0

Його мета – популяризувати науку, збільшити зацікавленість школярів у природничих спеціальностях та розвинути бажання молоді вчитися все життя. Ініціатор проекту – громадське об‘єднання «Самопоміч» міста Києва.
Як подати фізику, математику, хімію, астрономію так, щоб школярі займалися цими науками залюбки? Відповідь на це питання криється в особливостях викладання – доступно та яскраво кожної теми, із максимальним залучення дітей у процес навчання.
Вже існуючі освітні проекти для дітей, як правило, комерційні, навчання платне, територіально покривають 1-2 райони міста. Даний же проект безкоштовний, і його передбачається поширити на весь Київ та Україну.
Для молоді 20-30 років передбачено викладання таких предметів як бізнес, психологія, суспільствознавство. Передбачається запрошення кваліфікованих тренерів та лекторів, а також різні форми занять: практикуми, майстер-класи, лекції, тренінги, що являють собою безкоштовний ресурс знань.
Розвиток проекту передбачає партнерство із вишами. До співпраці запрошені експерти та лектори з України та закордону, просто цікаві люди. Передбачено розвивати сайт проекту, зробити з нього цікавий портал для молоді та дітей
Навчання будуть проходити на базі місцевих бібліотек.
28 березня в суботу о 14.00 стартує у Дніпровському районі у бібл. ім Горького на вул. Плеханова, 4-а.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

23 березня

НАТАЛІЯ ШУЛЬГА: “ГРИВНЯ НА РІК: ПРИВАТНІ...

1676 0
05 вересня

Вадим Васильчук: «Київ має достатньо коштів на...

1142 0 31
30 вересня

Наталія Шульга: В Києві хронічно не...

896 0 16