«Самопоміч» вимагає від Держархбудінспекції зупинити незаконне будівництво на берегах Дніпра

Голова столичної «Самопомочі» Сергій Гусовський звернувся до Держархбудінспекції з проханням вжити негайних заходів щодо припинення незаконного будівництва житлового комплексу «Сонячна Рів’єра», яке руйнує Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ.

Відповідне депутатське звернення було направлено до голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексія Кудрявцевого і директора столичного Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції Лесі Горобченко.

У зверненні повідомляється, що проблема незаконного зведення житлового комплексу «Сонячна Рів’єра» на столичній Микільській слобідці розглядалася неодноразово. Та після поховання Блаженнішого Любомира Гузара в Патріаршому соборі Воскресіння Христового це питання набуло неабиякої актуальності: українці звернули увагу на небезпечний стан споруди, яка пішла тріщинами через це будівництво.

Зокрема, храм руйнується через потужні будівельні роботи, які всупереч чинному законодавству і Генеральному плану Києва, розкинулися в  межах природо-захисної смуги, де будуватися категорично заборонено.

Сергій Гусовський вимагає від Держархбудінспекції вжити заходів, які б зупинили незаконне зведення житлового комплексу. Зокрема, депутат наполягає на скасуванні дозвільних документів на будівництво і ліквідації містобудівних умов.

Нагадаємо, фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді також надіслала запит до Держархбудінспекції з вимогою зупинити будівництво «Сонячної Рів’єри», яке руйнує головний собор УГКЦ.

Читайте також:

20 лютого

На печерських пагорбах надшвидкими темпами росте...

529 0 276
15 грудня

Дмитро Беспалов: Головними забруднювачами повітря...

483 0 37
29 грудня

Юлія Лобан: Департамент соціальної політики КМДА...

265 0 52

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.