Сергій Гусовський: «Ми стали свідками відродження річки Почайна»

Річка Почайна, про яку згадується ще у «Повісті врем’яних літ», могла б зникнути з лиця землі, якби не старання київських громад по відновленню малих річок.

Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Сергій Гусовський перед презентацією громадських проектів по відновленню малих річок, які відбувалися в рамках першого міського фестивалю «Живи, річко!» 10 травня.

Депутат відзначив, що річка Почайна вмирала, а разом з нею вмирали і спогади про цю знакову водойму.

«Ця історія має щасливий фінал. Завдяки спільним зусиллям багатьох небайдужих людей, Почайна оживає. І сьогодні ми є свідками цього відродження», – сказав Сергій Гусовський, наголосивши на тому, що Почайна –скоріше виключення з правил, позаяк нині у Києві налічується декілька десятків занедбаних малих річок, більшість з яких позбулися своїх назв.

Голова столичної «Самопомочі» відзначив, що у відновленні малих річок важливу роль відіграють самі кияни. Відтак, спільно з колегами він пообіцяв підтримувати їх екологічні проекти.

«Тішуся, що ми живемо в одному місті з людьми, яким небайдужа доля малих водойм. Кому небайдужа наша історія і наше майбутнє… Будемо раді співпраці,  заради дуже світлої і правильної мети», – резюмував Сергій Гусовський.

Відзначимо, 10 травня на берегах столичної річки Почайна розпочався перший офіційний міській фестиваль, присвячений захисту та відновленню водойм «Живи, річко!». Захід відбувається, зокрема, за підтримки районної партійної організації «Об’єднання «Самопоміч» в Оболонському районі та депутата Київради Костянтина Богатова. Дійство спрямоване привернути увагу до малих річок столиці, 90% з яких заходиться у підземних колекторах в занедбаному стані.

Читайте також:

11 квiтня

Біля озера Тельбін може з’явитися новий парк

155 0 26
07 грудня

Сергій Гусовський про громадське обговорення...

313 0
18 жовтня

«Об’єднання «Самопоміч» – Київ: не дамо...

267 0 34

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.