Сергій Гусовський звернувся до міського голови з вимогою накласти вето на рішення Київради

10 квітня голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київській міській раді Сергій Гусовський направив депутатське звернення до очільника столиці Віталія Кличка з вимогою накласти вето на рішення Київради «Про затвердження детального плану території в межах вулиці Саперно-Слобідської, проспекту Науки у Голосіївському районі м. Києва».

У зверненні до міського голови, зокрема, зазначається, що даний ДПТ (детальний план території), суперечить чинному Генеральному плану міста Києва. Так, відповідно до проекту, за адресою вул. Академіка Писаржевського, 8 пропонується розмістити дев’ять житлових багатоповерхових будинків (10-26 поверхів) замість існуючої зеленої зони загального користування, яка передбачена чиним Генпланом. Окрім того, житловий комплекс зводиться на земельній ділянці, яка є об’єктом природного заповідного фонду («Лиса гора») і відноситься до зсувонебезпечних районів та підтоплювальних територій.  Таким чином, будівництво багатоповерхових будинків на цьому місці суворо  заборонено.

Сергій Гусовський у своєму зверненні наголошує й на тому, що ДПТ легалізує незаконне будівництво, оскільки станом на 10 квітня забудовник уже збудував там 2 десятиповерхових будинки і продовжує будівництво. Водночас, Департамент державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого органу Київради скасував декларацію забудовника, яка стосується початку виконання будівельних робіт. Скасована і декларація про готовність до експлуатації об’єктів будівництва. Таким чином, всі будівельні роботи на території здійснюються незаконно.

Ще одним порушенням, на яке вказав Сергій Гусовський, є неправдива інформація щодо показників, які стосуються загального обсягу нового житлового будівництва. Оскільки громадські слухання проекту детального плану території були проведені ще у 2015 році, то з того часу загальна площа житлового комплексу фактично збільшилась вдвічі: з 98,2 тис. кв. м. до 187,01 тис. кв. м.

У зверненні також зазначається, що на запитання депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» Леоніда Антонєнка на пленарному засіданні Київради 6 квітня про кількість квартир в ЖК «Єнісейська садиба 2» доповідач відповів «близько 500 квартир», однак відповідно до проекту даного ДПТ в ЖК «Єнісейська садиба 2» передбачається будівництво 1291 квартири. Отже, доповідач надав неправдиву інформацію, чим ввів депутатів в оману при прийняті рішення про затвердження детального плану території.

Додамо, аналогічне депутатське звернення до Віталія Кличка направив і депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ, голова комісії з питань власності, Леонід Антонєнко.

Читайте також:

12 серпня

“Самопоміч” відкриває безкоштовні...

1073 0 1
10 лютого

Вісім демократичних сил проведуть прес-брифінг...

420 0 38
11 квiтня

Біля озера Тельбін може з’явитися новий парк

100 0 26

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.