ЩОРОКУ В УКРАЇНІ У ДТП ГИНЕ БЛИЗЬКО 7 ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ


Небезпечні українські дороги — щороку на них гине близько 7 тисяч людей, майже половина з них — пішоходи. Ще 40 тисяч — отримують важкі травми.

Кожне 10-те ДТП відбувається за участю дитини. Часто неповнолітніх травмують саме на дорожніх переходах. Зокрема, у Києві цього року таких випадків вже десяток.

Боїться про здоров’я своєї дитини і пані Олеся. Каже, особливу увагу на пішохідні переходи почала звертати, коли віддала доньку до школи. Тоді зрозуміла, що перетинати дорогу у спеціально відзначених місцях дітям небезпечно, бо “зебри” фактично не видно.

Олеся Пинзеник, як член громадської організації “Об’єднання “Самопоміч”, разом із однодумцями, взялася відновлювати дорожні зебри. Зокрема, почали збирати гроші на фарбу.
Аби відсутність розмітки не стала причиною ДТП, волонтери “Самопомочі” навчають школярів безпеці дорожнього руху. Розпочали таку акцію два роки тому у Львові. Тепер планують проводити її по всій Україні.

При цьому, малювати розмітку “Автодор” поки не може. Адже спочатку потрібно дорогу поремонтувати. А на це в держави традиційно бракує грошей.

Дізнавайтесь найважливіші новини Києва у нашому Telegram-каналі:
T.ME/SAMOPOMICHKYIV

Читайте також:

24 грудня

Правосуддя дорогою ціною. Чому право на суд стає...

1817 0
13 квiтня

Сергій Башлаков ініціював негайно демонтувати...

578 0 119
22 лютого

Все, що ви хотіли знати про місцеве...

1346 0