Скандальне будівництво на Позняках тимчасово призупинять?

На прохання депутата столичної фракції «Об’єднання «Самопоміч» Юлії Лобан, київський міський голова Віталій Кличко наполегливо рекомендував підприємцю, який будує АЗС на перетині вулиці Ревуцького та Анни Ахматової, не здійснювати жодних будівельних робіт, допоки суд не підтвердить законність його дій.

Про можливе припинення будівництва йшлося 12 липня під час зустрічі міського голови, посадових осіб КМДА та представників столичної «Самопомочі» з київською громадою.

Декілька місяців тому на Позняках розпочалося будівництво вибухо- та екологонебезпечного об’єкта, яке викликало резонанс у киян, оскільки відбувається на критично малій відстані від житлових будинків. АЗС зводять не лише біля помешкань людей, а й біля дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів, озера «Сонячне», зупинок громадського транспорту, підземних переходів, комунікацій житлового району. До прикладу, відстань від запланованої АЗС до найближчого житлового будинку становить усього 23 метра. Хоча, відповідно до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів,  відстань від автозаправочних станцій до меж житлових та інших громадських будівель і споруд має становити не менше 50 метрів.

Аби відстояти власні права і запобігти будівництву небезпечної для життя і здоров’я АЗС, мешканці району зареєстрували та підписали місцеву ініціативу, яку згодом підтримала Київська міська рада. Окрім того,  це питання обговорювали під час засідання Координаційного комітету Громадських рад при районних в державних адміністраціях. Тим не менш, будівництво об’єкту показово триває. Тож, дослухавшись до думки громади депутати «Об’єднання «Самопоміч» Юлія Лобан, Ганна Сандалова та Дмитро Стрижов зініціювали проект рішення, за допомогою якого вдасться звернутися до суду і  розірвати договір оренди земельної ділянки, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «ГУЕЛЬ ПАРК», яке і будує АЗС. Нині цей документ повинні включити в порядок денний найближчого пленарного засідання.

Окрім того, мешканці району запросили на скандальний об’єкт Віталія Кличка, аби ознайомити його з ситуацією, що склалася. Після спілкування з громадою, юристами столичної «Самопомочі» і депутатом Юлією Лобан, очільник столиці порадив обом сторонам (мешканцям району і забудовнику) звернутися до суду. Кличко також наполегливо рекомендував підприємцю, який будує АЗС, не здійснювати жодних будівельних робіт, допоки суд не підтвердить законність його дій.

Читайте також:

07 червня

Прес-конференція щодо результатів роботи...

475 0 75
04 березня

Кияни з багатоквартирних будинків будуть менше...

1224 0 50
26 листопада

Сергій Гусовський відповідає на 55 питань за 5...

341 0

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.